مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: سوال ساده !
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام

من یک سوال ساده داشتم و اینکه (یواش بگم) نمیدونم چه جوری تو ارسال پست در انجمن عکس بگذرم (منظورم پیوست نیست) در وسط و یا در هر کجای پست رو منظورم هست .

کمک کنین ممنون می شم .

(سرچ هم کردیم دزدی دستگیر نشد Wink
و یکی دیگه !!!

اینکه امکانش هست اخطار های مخصوص به مدیر سایت رو برداشت ، در گروه ها هرچی گشتم پیدا نکردم .
کلیک کنید

همونطور که در عکس مشخص شده باید روی آیکون مربوطه کلیک کنید و لینک عکستون رو بزارید
بله درست کمی تازه واردیم ولی نه اینقدرا هم که Smile

با این کار یکی باید همیشه به پنل هاست دسترسی داشته باشه تا عکسارو آپ کنه تا لینکشو بگذاره کاربر .

من میخوام بدونم چه جوری میشه که در ارسال پست همچین چیزی باشه ؟

بازم ممنون
من که منظورت رو نفهمیدم
پنل هاست چیکارش به لینک عکس ؟!
اگه درست فهميده باشم:
لازم نيست عكس روي سرور خودتون اپ بشه.
مثلا بگيد روي سايتهايي مثل ايران بلاگ استفاده كنن

hamidtbt

دوسته عزیز پلاگین پیوست پیشرفته را دانلود و نصب کن . وقتی که آپلودش تموم شد 3تا گزینه میده روی گزینه افزودن به پست یا ارسال را بزن و کدی که بهت میده را هرجا دوست داشتی قرار بده
موفق باشی

و برای اینکه سایز عکس ها را بخواهی کامل نشون بدی بای به مسیر زیر بری
پنل مدیریت >>پیکربندی>>Posting
و سپس
Show Attached Thumbnails in Posts
را روی گزینه Full Size Image بزار

سلام دوستان

ممنون از پاسخ هایی که دادید .

نقل‌قول: دوسته عزیز پلاگین پیوست پیشرفته را دانلود و نصب کن . وقتی که آپلودش تموم شد 3تا گزینه میده روی گزینه افزودن به پست یا ارسال را بزن و کدی که بهت میده را هرجا دوست داشتی قرار بده
موفق باشی

و برای اینکه سایز عکس ها را بخواهی نشون بدی بای به مسیر زیر بری
پنل مدیریت >>پیکربندی>>Posting
و سپس
Show Attached Thumbnails in Posts
را روی گزینه Full Size Image بزار

دنبال همچین چیزی می گشتم که پیداش نکردن ، حتما نصب می کنم .

و اینکه

آقا این چیزی که می خوام رو تو چند تا انجمن دیدم که با Vbulletin ساخته شده بودند ، ببینید مثلا در زیر که بزرگ نوشتم اینجا میخوام عکس بگذارم مثلا کاربری بیاد و در هرجایی از پستش عکسی رو بگذاره ، با پیوست کردن عکس در پایین به صورت بند انگشتی نمایش می ده ، میخوام که هر کاربر هر جایی که خواست تنها با زدن یک کلیک عکس خودش رو آپلود کنه و بگذاره ، بله درسته شاید نتونسته باشم منظورم رو به خوبی رسونده باشم (دوستان مثل جوملا _ پایین یک گزینه داره بزنی هرجا که بخوای میتونی عکست رو آپ کنی و بگذاری ، و خودش تو سرور در قسمت عکس ها میریزه)

مثلا در اینجا یک عکس قرار بدم

نمی دونم منظورم رو رسوندم یا نه ( آقا یک گزینه در ارسال بیاد که کاربرا عکسشون رو آپلود کنن و در متنشون قرار بدن ) Angel

باز ممنون از راهنمایی ها همگیتون Smile

(۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۱۲:۱۶:۰۰ عصر)funset نوشته است: [ -> ]کلیک کنید

همونطور که در عکس مشخص شده باید روی آیکون مربوطه کلیک کنید و لینک عکستون رو بزارید

اینجوری که شما می گید باید در جای دیگه آپلود بشه ، ما خودمون میزبانی هاست داریم که یک هاست با حجم و پهنای باند بالا گذاشتم که میخوام همه تو سرور خودمون آپ بشه .

ممنون

(۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۱۲:۵۸:۱۲ عصر)FireFOX نوشته است: [ -> ]اگه درست فهميده باشم:
لازم نيست عكس روي سرور خودتون اپ بشه.
مثلا بگيد روي سايتهايي مثل ايران بلاگ استفاده كنن

و دوست عزیز میخواستم رو سرور خودم آپ کنن ....

حجم و پهنای باند بالاست Wink
(۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۱۲:۴۴:۰۴ عصر)newman2006 نوشته است: [ -> ]turbo جان funset درست میگه ، اگه منظورت این نیست واضح تر بیان کن

و فکر کنم تونستم منظور خودم رو برسونم Huh

باز ممنون از شما و همگی Wink
راستی انجمنی که زدم تازه هست ، برای مدیریت و کاربر فعال کسی هست بهم کمک کنه ، یا باید کجا دنبالش باشم ؟ دیدم جمعمون جمعه گفتم این رو هم سوال کرده باشم .

ممنون

hamidtbt

منظور شما را فهمیدم ولی مای بی بی امکان پیوست کردن مانند وی بی را نداره اما اون راهی گه گفتم را بری دقیقا مثل چیزی که میخوای هستش
http://community.mybbiran.com/thread-2043.html
نقل‌قول: و دوست عزیز میخواستم رو سرور خودم آپ کنن ....

حجم و پهنای باند بالاست

بايد آپلود سنتر داشته باشيد.فكر كنم آموزش ساختن آپلود سنتر تو همين انجمن بود Huh

hamidtbt

شما یه اسکیریپت آپلود سنتر نصب کن و لینکش تو صفحه ی انجمن بزار . میتونی قسمت آپلود سنتر را به منوهای انجمن اضافه کنی
صفحه‌ها: 1 2 3