مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: طریقه اجرای بکاپ گرفته شده
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
با تشکر از زحمات همه دوستان عزیز مای بی بی ایران
من با روشی که در انجمنهای شما ارائه گردید یک بکاپ از انجمنهام برداشتم ولی الان که میخوام بکاپ رو اجرا کنم ارور میده.
اگر ممکنه برای اجرای بکاپ و برگرداندن انجمنها به زمان بکاپ گرفته شده من را راهنمایی نمایید.
علت اینکه میخوام بکاپ رو اجرا کنم هم اینه که به دلیل یه مشکلی که در حساب کاربری من بوجود آمد حساب کاربریم در انجمنهایی که درست کردم از بین رفت و یکی از دوستانم را که مدیر کرده بودم و برایش سطح دسترسی کامل داده بودم دوباره برایم یک حساب ایجاد کرد ، ولی این حساب کاربری مثل سوپر ادمین اولیه ام نیست و می خواهم به وضعیت سوپر ادمین دوباره در بیایم.
ممنون میشم اگه منو در این زمینه راهنمایی نمایید.
مرسی
درود
اگر مشکل شما بازگشت دسترسی ادمین باشد که در بش آموزش ها مطرح شده است.
برای بازگرداندن بک آپ، تب کناری همون قسمت که بک آپ میگیرید برای وارد کردن بک آپ می باشد.
براي بك آپ ارور را بزاريد
----

براي سوپر ادمين به هاست برويد
به پوشه inc وارد شويد و فايل config.php را باز كنيد

بين خط ها شماره آيدي مدير اصلي را شماره آيدي خودتان كنيد

همزمان ارسال شد !!!
ارور زیر رو برای بکاپ میده

Error

SQL query:

-- -- Dumping data for table `mybb_adminoptions` -- INSERT INTO `mybb_adminoptions` (`uid`, `cpstyle`, `codepress`, `notes`, `permissions`, `defaultviews`) VALUES (0, '', 1, '', 'a:5:{s:6:"config";a:16:{s:3:"tab";s:1:"0";s:8:"settings";s:1:"0";s:7:"banning";s:1:"0";s:14:"profile_fields";s:1:"0";s:7:"smilies";s:1:"0";s:8:"badwords";s:1:"0";s:6:"mycode";s:1:"0";s:9:"languages";s:1:"0";s:10:"post_icons";s:1:"0";s:14:"help_documents";s:1:"0";s:7:"plugins";s:1:"0";s:16:"attachment_types";s:1:"0";s:9:"mod_tools";s:1:"0";s:7:"spiders";s:1:"0";s:9:"calendars";s:1:"0";s:7:"warning";s:1:"0";}s:5:"forum";a:5:{s:3:"tab";s:1:"0";s:10:"management";s:1:"0";s:13:"announcements";s:1:"0";s:16:"moderation_queue";s:1:"0";s:11:"attachments";s:1:"0";}s:5:"style";a:3:{s:3:"tab";s:1:"0";s:6:"themes";s:1:"0";s:9:"templates";s:1:"0";}s:5:"tools";a:13:{s:3:"tab";s:1:"0";s:13:"system_health";s:1:"0";s:5:"cache";s:1:"0";s:5:"tasks";s:1:"0";s:8:"backupdb";s:1:"0";s:10:"optimizedb";s:1:"0";s:8:"adminlog";s:1:"0";[...]

MySQL said: Documentation
#1062 - Duplicate entry '0' for key 1
براي بك آپ بايد بهتون بگم كه بايد تيبل هاتون رو كلا پاك كنيد
بعد از پاك شدن
دوباره بك آپ را ايمپورت كنيد
------
سوپر مدير هم توي پ.خ گفتم Wink
ببخشید که این سوال رو می پرسم، ولی:
تیبیلها رو از کجا میتونم پاک کنم؟
Blush
وقتي ميريد تو phpMyadmin يه خيلي تيبل ميبينيد ( جدول )

مثال :

mybb_usser

حالا همه را تيك بزنيد و از منو پايين Drop كنيد

شاد باشيدWink
خیلی ممنون
مشکل ایمپورت حل شد.
الان اگه ببینید انجمن دگرگون شد Wink
مرسی
پ.خ
درود
من نمیدونم مشکل شما در فایل کنفیگ چی هست که برای من پ.خ. کردید.
اگر همان انجمن قبلی را در همان هاست قبلی دوباره نصب کردید باید از فایل کنفیگ و ستینگ قبلی که در پوشه inc هست استفاده کنید. اگر رمز هاست تغییر کرده است مقدار را در فایل کنفیگ تغییر دهید.
عليرضا جان مشكلشون رو حل كردم Wink
صفحه‌ها: 1 2