مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: چند مشکل مهم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام

میدونم الان مشکلات رو بگم میگین سرچ کنین - بخدا تمام تایپیک هارو دیدم وحتی موضوع مورد نظرمو پیدا کردم اما جوابی ندیدم و درست نبود

1-چرا بخش دوم لیست کاربران در داخل پنل آدمین فیلتره؟ (پلاگین داخل همین سایتم نصب کردم ولی بازم فیلتره!)
2-چرا داخل پنل ادمین کلا انگلیشه؟(جواب قانع کننده و درستی داخل سایت نبود)
3-چرا جزادمین کسی نمتونه پست خودشو ویرایش کنه؟ تمام جزئیاتو و دسترسی رو بررسی کردم کامله کامله روی ویرایش کیلیک میکنن ارور میده

4-سه تا پلاگین میخواستم - من زیاد از نسخه ها سر در نمیارم

پلاگین یاداشت پروفایل - ادیتور پیشرفته و استایل پروفایل(همون زیبا سازی پروفایل) واسه نسخه 1.6.0 میخواستم میشه اگه داخل انجمن هست لینک رو بدین
توروخدا اشتباهی واسه 1.6.1 ندیدننننن ممنون
دوست عزیز برای حل سوال اولت برید به

http://www.community.mybbiran.com/thread-4089.html

http://community.mybbiran.com/thread-422...l#pid26910

برا سوال دومت این کارتو راه میندازه:فارسی کردن مای بی بی

سوال سومت هم به طریق زیر عمل کن:
پنل مدیریت>>>>کاربران و گروه ها>>>>گروه ها>>>>گروه مورد نظر>>>>در این قسمت می توانید اختیار ویرایش پست را به گروه بدهید.
اگر هم باز ارور داد نشون می ده که قالب رو دستکاری کردید یا خوب آپلود نشده و باید دوباره آپ کنید.Wink

تمام پلاگین هایی رو خواستید هم در قسمت پلاگین ها موجود می باشد.

به قول آقا مهدی اگر کمی بسرچید جواب تمام سوالات خود را خواهید گرفتBlush
دمت گرم مرسی - نه اینکه پست ویرایش نمیشه مدیرای دیگم پستای همه رو ویرایش میتونن کنن جز ماله خودشون منم همه چیو بازرسی کردم تو قالبم اصلا کلا یک بارم نرفتم انجمنم یک حرفه ایی واسم نصب کرده کلا ایراد موندم از چیه
ممونم
دوستان - الان من ادمین یک انجمنم هستم

جز خودم هیچکی نه میتونه پست ویرایش کنه نه حذف با اینکه دسترسیشون در همه جا فعاله کلی امتحان کردم همه جورمطمئنم ایراد از غیر فعال بودن دسترسی نیست

مشکل دومم اینه که میرم تو ارسال میخوام آی پی ارسال کنندرو ببینم میگه شما مجوز دسترسی دیدن ای پی را ندارید !!!!!!! ادمین یک هم هستم همه چی فعاله!! حتی مدیرامم مجوز دسترسی دادم بهشون نشد خودمو مدیر بخش کردم دسترسی ای پی دیدنو فعال کردم بازم نشد
لطفا یکی کمک کنه ممنون چند تا انجمن دیگه هم همین مشکل رو داشتن متاسفانه
تو یه پستی که من فرستادم هرکاربری میره این پیام رو میده یعنی چی؟

چطوری از بین ببرمش این ارور رو؟

[تصویر:  fs7h95xr7r8fd8m8k63.png]

hamidtbt

(۱۳۸۹/۱۲/۲۰، ۱۸:۱۸:۴۶ عصر)Sasha نوشته است: [ -> ]دوستان - الان من ادمین یک انجمنم هستم

جز خودم هیچکی نه میتونه پست ویرایش کنه نه حذف با اینکه دسترسیشون در همه جا فعاله کلی امتحان کردم همه جورمطمئنم ایراد از غیر فعال بودن دسترسی نیست

مشکل دومم اینه که میرم تو ارسال میخوام آی پی ارسال کنندرو ببینم میگه شما مجوز دسترسی دیدن ای پی را ندارید !!!!!!! ادمین یک هم هستم همه چی فعاله!! حتی مدیرامم مجوز دسترسی دادم بهشون نشد خودمو مدیر بخش کردم دسترسی ای پی دیدنو فعال کردم بازم نشد
لطفا یکی کمک کنه ممنون چند تا انجمن دیگه هم همین مشکل رو داشتن متاسفانه

بعضی وفتها با نصب بعضی از پلاگین ها باید بری دسترسی تنظیمات این پلاگین را برای مدیریت فعال کنی . از این مسیر برو هرچی که خیر هست بلی کن تا به تمامی قسمت ها دسترسی داشته باشه.

پنل ادمین >> کاربران و گروها >> دسترسی مدیریت >> نام کاربری خودت را انتخاب کن و گزینه های موجود را بلی بزار

باشه چشم ممنون - راجبه اون ارور هیچی نمیدونی داداش؟اونم نمیدونم واسه چی اومده

همه چی بلی هست - باز نمیذاره من ای پی ببینم - میشه بی زحمت بیای عضو شی انجمن ببینی از نزدیک ممنون میشم خصوصی میگم با چه اسمی عضو شین که بشناسمتون ممنون
اینم پیامی که موقع ویرایش سریع به کاربران میده

[attachment=2909]

خواهش میکنم یکی بگه این ارور چیه موقع ویرایش پست توسط کاربران و مدیران اصلا هیچکی جز من نمیتونه پست ویرایش کنه -تو هرچی تنظیمات بگین گشتم همه چی درست بود

کاربرا پست میدن رو نمایش ای پی پست دهنده کیلیک میکنه نمیذاره ببینم میگه شما اجازه ... ادمین اولم هستم

اقای پارس لطفا جواب بدین ممنون
بابا این مشکل خیلیاست من میشناسم هیچ موضوع تایپیکیم درموردش نیست جواب بدین خلاص

چرا کاربرا نمیتونن پسته خودشونو ویرایش کنننننننننننننننن؟؟؟؟؟
همه چیم تنظیمهههههههه
صفحه‌ها: 1 2