مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در آمار بازدید از تاپیک ها
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
درود
چند روزی هست آمار بازدید از تاپیک ها در انجمن من غیر فعال شده
من گزینه Delayed Thread View Updates رو از تنظیمات موضوعات به حالت خاموش تغییر دادم کش موضوعات رو هم آپدیت کردم اما متاسفانه هنوز بازدید غیر فعال هست و کانتر تغییر نمی کنه
دوستان لطفا اگه موردی هست عنوان کنند
ممنونم Blush
درود
به نظر میاد کدی از فوتر قالب شما حذف شده است. قبلا در این مورد بحث شده.
(۱۳۸۹/۱۲/۱۶، ۲۲:۵۶:۴۱ عصر)Pars نوشته است: [ -> ]درود
به نظر میاد کدی از فوتر قالب شما حذف شده است. قبلا در این مورد بحث شده.

نه پارس عزیز من هیچ کپی رایتی رو تغییر ندادم
کپی رایت زبان که موجوده کپی رایت استایل هم موجود هست فقط چند عبارت برای شخصی سازی استایل اضافه شده و عدم کپی برداری
اگر هم چیزی حذف شده من اطلاع ندارم بفرمایید اضافه می کنم ....
کسی نیست کمک کنه ؟Huh
در فوتر قالب شما این عبارت موجود است؟
کد:
<br class="clear" />
<!-- The following piece of code allows MyBB to run scheduled tasks. DO NOT REMOVE -->{$task_image}<!-- End task image code -->
{$auto_dst_detection}
(۱۳۸۹/۱۲/۲۰، ۱۴:۴۲:۲۳ عصر)Pars نوشته است: [ -> ]در فوتر قالب شما این عبارت موجود است؟
کد:
<br class="clear" />
<!-- The following piece of code allows MyBB to run scheduled tasks. DO NOT REMOVE -->{$task_image}<!-- End task image code -->
{$auto_dst_detection}

نه پارس عزیز موجود نبود اضافه کردم ...
به احتمال زیاد موقعی که داشتم کپی رایت اضافه می کردم حذف شده ...
ممنونم اگر امکان داره مشکل بازدید رو هم بررسی کنید ...
ممنون از راهنمایی

منم این مشکل را دارشتم که اینجور حل شد

نقل‌قول: درود
چند روزی هست آمار بازدید از تاپیک ها در انجمن من غیر فعال شده
من گزینه Delayed Thread View Updates رو از تنظیمات موضوعات به حالت خاموش تغییر دادم کش موضوعات رو هم آپدیت کردم اما متاسفانه هنوز بازدید غیر فعال هست و کانتر تغییر نمی کنه
دوستان لطفا اگه موردی هست عنوان کنند
ممنونم Blush
سلام . من همین مشکل رو دارم ولی مشکلم حل نشد!!!! حتی قالب جدید نصب کردم و کدهای فوتر رو بررسی کردم ولی هنوز همون مشکل هست! آیا فقط از فوتر می تونه باشه یا از جای دیگه ای هم می شه باشه؟؟؟ لطفا راهنمایی کنین!

مشکلم حل شد