مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: not found!!!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام عزیزان میشه بهم کمک کنید؟چرا وقی رو انجمن هام کلیک میکنم not found میده!!؟خودتون ببینید
http://forum.xmpp.ir:(
از هاست ویندوز استفاده می کنید؟
لینوکس
یک بار دیگر آموزش تبدیل لینک ها از PHP به HTML را مطالعه کنید.
جستجو کردم ولی لینک مناسبی پیدا نکردم.میشه خودتون زحمت لینکو بکشین؟
ممنونWink
عزیز محتوای htaccess.txt رو تغییر دادم ولی هنوز همونجوریه!!!خواهش میکنم کمکم کنید.چون این انجمن واسه اولین سرور ایرانیه jabber و اگه نتونم درستش کنم admine سرور این مسولیت رو از من میگیره و به کسه دیگه واگذار میکنه...
عزیز محتوای htaccess.txt رو تغییر دادم ولی هنوز همونجوریه!!!خواهش میکنم کمکم کنید.چون این انجمن واسه اولین سرور ایرانیه jabber و اگه نتونم درستش کنم admine سرور این مسولیت رو از من میگیره و به کسه دیگه واگذار میکنه...
(۱۳۸۹/۱۲/۱۶، ۰۰:۰۹:۰۳ صبح)xmppir نوشته است: [ -> ]ممنونWink

چرا محتوا رو تغییر دادین ؟ باید اسم htaccess.txt رو به .htaccess تغییر بدید .
htaccess را کلا پاک کن ببین درست میشه
(۱۳۸۹/۱۲/۱۶، ۱۲:۳۴:۳۱ عصر)GIGBA نوشته است: [ -> ]htaccess را کلا پاک کن ببین درست میشه

SleepySleepySleepy

کلا پاک کنه ؟! لطفا راهنمایی اشتباه ندید
فایل htaccess رو که نمیشه از سیستم پاک کرد

صفحه‌ها: 1 2