مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: کمک کنید بدبخت شدم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام...

دوستان من ایت قدر با این پلاگین تشکر بر رفتم درست نشد بعد چند تا دیگه به پیکربندی اضافه شده بود...

که من رفتم ار دیتادیس Tnq را پاک کردمHuh که بدبخت شدم الان نه اونا پاک شد و نه قبلی نصب میشه

Error دیتادیس میده ...Huh

این جور بود که من هر کارب میکردم اینا پاک نمی شد از اونجا Tabe tnQ را پاک کردم بدبخت شدم نمیدونم چی کنم

[تصویر:  i148671_555555555555555555555555555555.png]

همچین گفتید مشکل گفتم شاید بدون بک آپ تالارتون پاک شده که تازه اونشم من برمیگردونم Tongue Smile

برید به :

کنترل پنل مدیریت >> پیکربندی >> تنظیمات >> اصلاح تنظیمات >> به روی عبارت گزینه ها که رو به روی "پلاگین سپاس" قرار دارد کلیک کنید سپس به روزی گزینه ی حذف گروه تنظیمات کلیک کنید.

اینو که میدونم ...

عزیز اونجا گزینه حذف داشته باشه که من غمی ندارمHuh

[تصویر:  i148949_77777.png]
فارسی ساز خود را مجدد اپلود کنید.قبل از نصب یک سوال.ایا تازه تالار خودتون رو ارتقا دادید ؟ و بعد از ارتقا اینطور شد؟
نه خیر من پلاگین جدید برای تشکر نصب کردم ولی قیلی منده پاک نمیشه

بعد قبلی را دوبار به هاست اپلود کردم تا ببینم این گرینه میاد تا پاک کنم که 2 تا شد

حالا شما میفرمایید زیان فارسی را مجددن اپلود فرمایید

به زبان چه ربطی داره من از دیتادیس tnq را پاک کردم ولی الان خودم رفتم از بک اپی که قبلا داشتم یعنی 5 روز پیش موقع عوض کردن هاست داشتم

از اون تب تشکر را توی یه فایل به اسمه Mybb_tnQ ذخیره کردم و به دیتادیس معرفی کردم که درست شد

یعنی تب تشکر به دیتادیس اضافه شد ...Tongue
با توجه به ظاهر پاسخگویی شما فکر میکنم حال شما برای پاسخگویی نسبت به راهنمایی مساعد نیست.

دوست گرامی شما حتی قسمت تنظیمات پنلتون حروفش درهم ترکیب شده و متوجه هیچ چیزی نمیشید.

بنده از راهنمایی شما معذورم.بگذارید به حساب بلد نبودن بنده.Wink

(۱۳۸۹/۱۲/۱۴، ۱۴:۳۲:۰۹ عصر)c_r_fel نوشته است: [ -> ]حتی قسمت تنظیمات پنلتون حروفش درهم ترکیب شده
سلام.
(با اینکه به بحث مربوط نیست)
اما باید بدونید که این مشکل از فارسی ساز نیست! (مگه فارسی ساز رو خود این سایت ارائه نداده؟ ایشون هم که یقینا تغییری در فارسی ساز ایجاد نکرده که چنین مشکلی پیش بیاد!) احتمال بسیار فونت ها مشکل پیدا کرده اند (من هم خودم این مشکل رو دارم) .. اگر مشکل از فارسی ساز بود، باید متن زیرش هم دچار مشکل میشد ..
---------
دوست عزیز شما دقیقا چه جداولی رو از دیتابیس حذف کردید؟ دقیق اسمش رو بنویسید..