مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: فوق العاده مهم: مشکل در نابود شدن خودکار کاربران سایت
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام
خدمت دوستان و اساتید محترم
چند وقتیه به یه مشکل اساسی خوردم نمی دونم باید چکار کنم
کاربرای انجمن من بعد از چند مدت بطور خودکار حذف میشن و اگه ارسالی هم داشته باشن توی قسمت ارسالهاشون سمت و عنوان کاربریشون به میهمان تغییر حالت پیدا میکنه
چیکار کنم این اتفاق نیفته ؟
چیکار کنم کاربرام برگردن به حالت قبل؟

hamidtbt

مگه میشه چنین چیزی
شايد يكي پسوردتو داره ميره پنل مديريت حذفشون ميكنه
نه داداش اینا خودبخود حذف شدن بدون هیچ دخالتی
بعضی هاشون حتی چندین ارسال داشتن که همش هست اما کاربری هاشون به میهمان تغییر کرده
یعنی کسی نمیدونه چه بلایی ممکنه به سرمون اومده باشه ؟
شما دسترسی کاربراتو ببین
شاید یکی گروه اصلیش مدیریته اما گروه نمایشی کاربر عادی هست
حتما چک کن
دسترسی ها هم درسته دارم دیوونه میشم Angry
دوستان من به یه موضوع مشکوکم اما نمیتونم مکان دقیقش رو پیدا کنم لطفا راهنمایی کنید
ببینید
قبلا یه سری تنظیمات بود توی یه قسمتی که میگفت اگه مثلا کاربر بعد از این مدت ارسال نداشت یا کم بازدید بود یا کم کار و ... حذف بشه و معلق بشه و ...؟؟
اون تنظیمات از کجاست ؟

hamidtbt

(۱۳۸۹/۱۲/۱۳، ۱۲:۴۶:۳۴ عصر)hadisystem نوشته است: [ -> ]قبلا یه سری تنظیمات بود توی یه قسمتی که میگفت اگه مثلا کاربر بعد از این مدت ارسال نداشت یا کم بازدید بود یا کم کار و ... حذف بشه و معلق بشه و ...؟؟
اون تنظیمات از کجاست ؟

اگه منظورت تنظیمات ترفیع و اخطار هست باید بری اینجا

سیستم اخطار : پیکربندی >> منوی سمت راست
ترفیع های گروه : کاربران و گروها >> منوی سمت راست ترفیع های گروه
(۱۳۸۹/۱۲/۱۳، ۱۴:۱۵:۳۰ عصر)hamidtbt نوشته است: [ -> ][quote='hadisystem' pid='27663' dateline='1299226594']

اگه منظورت تنظیمات ترفیع و اخطار هست باید بری اینجا

سیستم اخطار : پیکربندی >> منوی سمت راست
ترفیع های گروه : کاربران و گروها >> منوی سمت راست ترفیع های گروه

نه داداش تنظیمات ترفیع و اخطار که کاربر رو به طور کامل حذف نمیکنه که؟؟؟؟
اینی که من میگم توی یکی از قسمتهای تنظیمات پیکربندی بود که اگه کاربر بعد از یه مدت خاصی ارسال نداشته باشه سیستم بطور خودکار اونو حذف میکنه و گروه کاربری شو به میهمان تغییر میده ؟
قبلا هم توی همین انجمن یه جایی خوندم یکی از دوستان هم همین اتفاق براش افتاده بود اما یادم نمیاد چکار کرده بود درستش کرده بود
امروز 18 /12 / 1389
یه چیزی میگم لطفا مدیرای انجمن جنبه داشته باشن حذفم نکنن از لیست کاربراشون !!!!
قبلش هم واقعا عذر میخوام
اما...
آخه شما که نمی تونید چیزی رو که خودتون ساختید رو پشتیبانی درست حسابی کنید واسه چی چنین انجمنی راه انداختید ؟؟؟
آبرو و حیثیتمون رفت بخدا
درسته ناشی و تازه کار و درب و داغونیم اما این دلیل نمیشه نتونیم کاری که بقیه انجام میدن رو انجام بدیم
چند وقته پشت سر هم کاربرای بنده دارن خودبخود حذف میشن دلیلی هم براش پیدا نمیکنیم
هرمدل دلیل که بگید جستجو کردیم باز هم نشد
بازهم بگید چرا از وی بولتین و ... تعریف بیخود میکنن!!!!!!!!!!!!

بازم شرمنده دلم نمیخواست این حرفا رو بزنم اما دیگه آبروریزی شدیدی شد
خوب دوست عزیز این مشکل شما چه ربطی به پشتیبانی مای بی بی داره ؟!
چرا مای بی بی رو به کل زیر سوال میبرید ؟!
هزاران نفر از انجمن مای بی بی استفاده میکنن و چنین مشکلی ندارن بعد شما چون با چنین مشکلی بر خوردید که قطعا خودت مصببش بودی همه چیز رو میگی بد ؟!
واقعا از یه وبمستر چنین حرفهایی بعدیه - شدین عینه وبلاگ نویسی ها که تو وبلاگشون فقط دل نوشته میذاشتن و از نت و دردسر و تلاشش چیزی نمیدونن
برای رفع مشکلتون تاپیکی منتشر کردید که تا جایی که دوستان میدونستن کمکتون کردن و این مشکل از هم از مای بی بی نشات نمیگیره بلکه مربوط به خوده شماست که چه دستکاری رو انجام دادید
صفحه‌ها: 1 2