مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: یه پیشنهاد جالب
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام...

یه پیشنهاد برای ساخت یه یلاگین دارم Big Grin

پلاگین که نشون بده چند نفر امروز از سایت دیدن کرده نه مثله امار پیشرفته ها ...

مثلا توی توضیحات که پایین مینویسه بیاد که چند نفر از سایت دیدن کردن کدش مثلا وبگذر باشه که دقیق نه مثلا اینجوری 616 کاربر فعال در 24 ساعت گذشته (151 عضو, 8 پنهان, و 465 مهمان).

صفحه باز شد اونجا بزنه مثلا 1 بعد باز 2 بار بزنه و............Smile

خیلی خوب میشه
شما همون وب گذزتو باز بزار همه ببینن Tongue Big Grin دیگه پلاگین هم نمیخوادCoolWink
چقدر علاقه به پلاگین دارید
پلاگین حجم دیتابیس شما رو زیاد میکنه و سایت رو سنگین
تا حدالمکان از کد استفاده کنید
نقل‌قول: چقدر علاقه به پلاگین دارید
پلاگین حجم دیتابیس شما رو زیاد میکنه و سایت رو سنگین
تا حدالمکان از کد استفاده کنید
خوب علاقمون برااینه که کد امکان خطا داره و یکم هم بعضی اوقات توضیحات سخته برای کسانی که برنامه نویسی بلد نیستن(برامن بیشتر اوقت تو چیزای خیلی حرفه ای مثلا تغییرات برای ساختن پرتال پدرآدمو درمیاره و من که موفق نشده بودم اون توضیحات جناب حامد رو درست به کار ببندم)Big Grin کار با کدها سخته مثلا باید چندین جا بری و چندین چیزو ویرایش کنی که اگر یکیشون خراب بشه باطلی برا همین پلاگین راحتتر بیدBlush
ولی همین کارو دارم میکنم من خودم دارم یاد میگیرم تا کمتر پلاگین استفاده کنم و به جاش از کدها استفاده کنمSmile
البته در این موضوعه که آمارگیر وبگذر از همه بهتر هست و تمامه کارهایی که دوستمون رو میخواد باهم انجام میدن...Wink
خوب برید یاد بگیرید ... اگر میخواید پیشرفت کنید و به معلوماتتون اضافه بشه برید یاد بگیرید
چیز سخت و غیرممکنی که نیست

شما با کد خیلی چیزا رو میتونید تغییر بدید که امکان پلاگینش نیست
افزایش حجم و خطاهایی که برخی پلاگین دارند خیلی بدتر از همین دردسرهای کد گذاشتن هست

برای آمار هم از وبگذر استفاده کنید ، با اینکه سیستم وبگذر هم دارای مشکلاتی هست اما نسبت به سایر آمارها دقیقتر هست
البته برخی از آمارهای پولی هم هستن که به شخصه اطلاعاتی در موردش ندارم چون استفاده نکردم

hamidtbt

از آمار گیر پرشین استت استفاده کنید خیلی بهتره .

http://www.persianstat.com/

سایتهای بزرگی چون پی سی ورلد ازش استفاده میکنند