مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: انجمن تعیین شده وجود ندارد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
دوستان من و تمام کاربران انجمن هنگامی که میخواهیم مطلب جدیدی یا پاسخ گویی کنیک انجمن این ارور را نمایش میدهد چه کاری باید انجام دیم

انجمن تعیین شده وجود ندارد.
ببخشید

وقتی من میخوام در انجمن چه به عنوان مدیریت و چه به عنوان یک کاربر معمولی پست بگذارم بعد از پر کدن موضوع و متن و زدن کلیک ارسال همینطوری که پست در حال ثبت شدن هست در صفحه جدید پیغام میدهد

( انجمن تعیین شده وجود ندارد )
لطفا" آدرس انجمن قرار بدین.
اول برین sql رو بازسازی و بهینه و به UTF-8 تبدیل کنید بعد بازشماری رو بزنید ببینید درست میشه.
چشم

من خیلی وارد نیستم ولی وارد سی پنل شدم قسمت sql را باز کردم تمام کذینه ها را تیک زدم و روی گذینه بهینه سازی زدم و قسمتی را هم بود که همه روی این latin1_general_ci تنظیم بودند دوبار پست در انجمن گذاشتم ولی مشکل هنوز پا بر جا هست

[تصویر:  tmzyxk87lfkoh2q11.jpg]
ممنون از راهنمایی شما من منظور شما را اشتباه فهمیدم

الان دوباره مطلب شما را مطالعه کردم

و وارد مدیریت کل انجمن شدم در قسمت ابزار و تعمیرات نگهداری و بخش سلامتی سیستم قسمت تبدیل کردن به utf-8 یکی از فایل ها با نام mybb_thx که از حالت utf-8 خارج شده بود را تبدیل کردم و مشکل حل شد سپاس گذارم از پشتیبانه سری شما ممنون خسته نباشید
از روی عکس که چیزی نمیتونم بگم،منظور آدرس بود.
شما بازشماری رو انجام دادی ؟
نه باز شماری را انجام ندادم با همون راه حل که گفتید و من سر و تهشو زدم انجامدادم درست شدBig Grin

من خیلی این انجمن سازها سر در نمی اورم و تازه وارد و. ناشی و سر به هوا اگر شما دوستان گرامی نبودید یکی مثل من 100 سال هیچی سر در نمی اورد از این چیزها ممنون آقا خیلی تشکر می کنم خسته نباشید

اگر در زمینه موبایل امری داشتید در زمینه تعمیرات و مشکلات بنده در خدمدتون هستم با این یاهو ارتباط بر قرار کنید

persian.mobie9876

یا علی