مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: کمک !!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام خوبین !! تو فرومم ، من که عکس بزرگ که میزارم نوشته ها و عکس از کادر انجمن میزنه بیرون !! پلاگین کوچیک کردن عکس رو هم نصب کردم ولی بازم درس نشد !!Confused

ببینین عکس رو !!
و یه مشکل دیگه !! دکمه حذف رو که میزنم میره رو ویرایش !! چه بلایی سرش بیارم درست شه !! کدش رو قرار بدین ممنون میشم !!Confused

hamidtbt

پلاگین هم اندازه کردن عکس با فروم را نصب کن. و سپس حالت atuo را به عدد 600 یا 700 تغییر بده
(۱۳۸۹/۱۲/۱، ۲۲:۲۵:۳۸ عصر)hamidtbt نوشته است: [ -> ]پلاگین هم اندازه کردن عکس با فروم را نصب کن. و سپس حالت atuo را به عدد 600 یا 700 تغییر بده

گفتش که پلاگینو نصب کرده

احتمالا کدها رو زیادی دستکاری کردی یا لینک دسترسیشو عوض کردی که باید به حالت اول قالب برگردونیش
نصب کردم ، حتی 500 هم زدم ولی انگار نه انگار !! Confused
جواب دومی چی ؟ حذف رو میزنم ویرایش میکنه !!
نه اصلا دسکاری نکردم هیچی رو !! Confused
بعد از طی کردن چه مراحی این اتفاق برای انجمنتون افتاد ؟

نصب پلاگین ؟ قبل از نصب پلاگین ؟ یا از اول بود ؟

توضیح بدید.
نه عزیز من بخاطر کوچیک کردنش این پلاگین رو نصب کردم اونم تاثیر نداشت !!Confused الان خیلی نامنظم میشه ، معلومه دیگه تو عکس Exclamation

مشکل حذف رو هم کسی حل کنه !! کد پی اچ پی کوییک دلت رو بدین !!Sad
دوست عزی کامل گفتم توضیح بدین.
یعنی از اول اینطور بود؟
توضیح بدین از کی اینطور شد ؟ خود به خود ؟
(۱۳۸۹/۱۲/۱، ۲۲:۴۷:۴۹ عصر)c_r_fel نوشته است: [ -> ]دوست عزی کامل گفتم توضیح بدین.
یعنی از اول اینطور بود؟
توضیح بدین از کی اینطور شد ؟ خود به خود ؟

دوست عزیز ، من چند دیقه پیش که پست ها رو چک میکردم دیدم یه عکس تو یکی از ارسال ها عکسی هست که به دلیل بزرگیش باعث شده هم نوشته ها هم عکس و هم دکمه های هشدار و اینا هم میزنزن بیرون از انجمن !!
اومدم خیر سرم اون پلاگینو نصب کنم که مثلا درست شه !! که نشد ، اومدم از شما عزیزان کمک بگیرم !!

و مشکل حذف رو هم الان متوجه شدم که میره رو ویرایش !! اونو چک کردم تو قالب quick delet به جای delet کد editpost.php هست که متغیر حذف رو میخوام کسی از اونجا کپی کنه بده واسم !! اگه زحمتی نیس !!
کدهای پست بیت رو به قبل بازگردانی کنید.اگر پست بیت شما عمودیست postbit و اگر افقیست پست بیت کلاسیک رو به کدهای اولیه بازگردانی کنید.

به کدهای اولیش بازگردانی کنید و اگر مشکل حل نشد دسترسی رو ارسال کنید.
(۱۳۸۹/۱۲/۱، ۲۳:۰۵:۰۵ عصر)c_r_fel نوشته است: [ -> ]کدهای پست بیت رو به قبل بازگردانی کنید.اگر پست بیت شما عمودیست postbit و اگر افقیست پست بیت کلاسیک رو به کدهای اولیه بازگردانی کنید.

به کدهای اولیش بازگردانی کنید و اگر مشکل حل نشد دسترسی رو ارسال کنید.

عزیز اگه این جواب حذف هست که مشکل از اینجا نیست !! از قالب postbit_quickdelet هستش !! فقط کد پی اچ پی اون قالب رو اینجا قرار بدین ممنون میشم !!

و اگه جواب اون یکی ( زدن ارسال ها از انجمن به بیرون ) هستش که اگه باز گردانی کنم به حالت اول اون کد هایی که اضافی کردم میپرن که !!
صفحه‌ها: 1 2