مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: یه مشکل مهم ..
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
درود..

سلام دوستان عزیز من موقع که پست میدوم مثلا چیزی را میخوام توی کد قرار بدم اصلان نمیشه به هم میخوره لطفا کمک کنید ..من کجا را باید درست کنم یا ویرایش کنم تا این کارم ردیف بشه از ادیتور خوده این سایت که پارس گرامی قرار داده استفاده میکنم خیلی خوب کار میکنه فقط تنها مشکل اینه کدش درست نیست

لطفا کمک کنید Heart

ایتو میخوام زیر کادر کد بزارم

[تصویر:  i95925_1.png]

که اینجوری میشهConfused

[تصویر:  i95926_2.png]

hamidtbt

من همیشه اول دکمه کد را میزنم سپس نوشته هایم را بین دو کدی که به وجود میاره کپی میکنم .
درود....

بله دوست عزیز این کار را من هم میکنم و خوب انجام میشه ولی برخی از کاربران اینو نمیدونن که باید درست کرد چون والا من کارم فقط شده ویرایش پست ها که باید ویرایش کنم این کد ها درست کنم چون کاربران اصلان نمیتونن کار کنن

خیلی خوب میشد یه راه حلی برای این کار پیدا میکردیم Heart

اصلان از کجا میشه ادیتور را ویرایش کرد که من بشینم درستش کنمSleepy

hamidtbt

آخه بای دقیقا همین کار را کرد . شما بهتره یه بخش آموزش بزاری تا کاربران یاد بگیرند چیکار کنند. احتمالا اونا خودشون دستی کد php را وارد میکنند و اصلا روی دکمه php کلیک نمیکنند. چون در هر صورت باید کپی کرد.
سلام دوستان

از عزیزان خواهش میکنم برای حل این مشکلات به من کمک کنند.

1-اول اینکه چطوری میتونم محدودیت حجم عکسای آواتار رو بردارم.

2-میخوام مشخصات کاربری افرادی که پست میدن در سمت راست نمایش داده شود نه بالای پستها

3-سوال دومم اینه که چطوری میتونم مدال ها رو جایگذاری کنم.

4-میخواستم حساب کاربری پس از ثبت نام بدون مراجعه به ایمیل کاربر و بدون تایید مدیر فعال بشه.
1- سرچ کنید

2- سرچ کنید

3- سرچ کنید

4- سرچ کنید

به تمامی سوالات شما قبلا چندین بار پاسخ داده شده است
سلام
اما من چندین بار سرچ کردم.

لطف می کنید آدرس فرومها رو برام بذارید.
سلام
آقا چرا من نمیتونم موضوع جدید ارسال کنم ؟
سلام
من برای وارد کردن یک قالب جدید برای انجمن با خطای (MyBB نتوانست پوسته‌ای درون فایل آپلود شده بیابد. لطفاً از این که فایل سالم است و مشکلی ندارد اطمینان حاصل فرمایید.) مواجه میشم
خیلی قالب های مختلف هم امتحان کردم اما هیچ کدوم نمیشه
نمیدونم چی کار باید بکنم
ممنون میشم اگه راهنماییم کنیدHeart
سلام ا بلاخره انجمن رو آپدیت کردیم اما مشکلات زیادی دارم یکی از مهمترین مشکل حجوم کاربران هرزنامه به انجمن بنده هست چه کار کنم ازشون جلوگیری شه از طرفی همینجوری عضو میشن اگه بخوام همشون رو پاک کنم یک ماه طول میکشهAngry
صفحه‌ها: 1 2 3