مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: کمک فوری/ هلپ (همه آی پی ها همسان نمایش داده می شوند)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان
متاسفانه یه مشکلی برای انجمن پیش اومده که تمامی آی پی ها ی کسانی که آنلاین شده اند به صورت همسان نمایش داده می شوند !
یعنی همهی آی پی ها یکی هست مثلا اگر بر روی آی پی خودم خستجو بزنم 5 نفر دیگه با آی پی یکسان با من توی انجمن پیدا میشوند برای درک بهتر تصویر آن را هم ضمیمه می کنم

[تصویر:  5mrg9ajg58hu108iuwi.jpg]

[تصویر:  odhmbgvh0qqkx0c4bpe.jpg]

در ضمن اگه مثلا یکی از شما هم همزمان با من آنلاین باشید توی بخش کاربران آنلاین ای پی شما هم همین ای پی توی تصویر بالا خواهد بود . در ضمن من ای پی خودمو چک کردم این آی پی واقعی نیست . در ضمن سیستم عامل رو هم 15 دقیقه پیش تعویض کردم یعنی برنامه جانبی هم روی سیستم نصب نیست که باعث این مشکل بشه .Confused

دوستان خواهشن کمک کنید
نمیدونم مشکل از چیه ؟ خواهش میکنم کمک هلپ کمک ......................
آقا کسی نیست کمک کنه ؟
پاک کلافه شدم !!!
پارس ! حامد جان داداش شما کمک کن آقا بهروز آقا مهدی هیچکی نبود SadSadSadSad
کمک کنید لطفا
آقا این همه وب مستر یکی نمتونه بگه مشگلم از چیه که حلش کنمAngry
دسترسی تالار را بدید Heart
به احتمال 98.2 % شما از هاست گيگفا استفاده مي كنيد.
از ديشب اين مشكل براي من هم پيش اومد.

اولش سايتم دايورت ميشد روي webcach109.com و بعدش روي myfacebook.com . و بعدش شروع كرد هر به چند دقيقه ارور دادن كه آدرس بازيابي نميشه.

من امروز براي مديرا تيكت زدم. انشاا... كه درست ميشه.

همه با هم دعا مي كنيم Sad
(۱۳۸۹/۱۰/۱۴، ۲۲:۲۴:۴۷ عصر)Rahele نوشته است: [ -> ]به احتمال 98.2 % شما از هاست گيگفا استفاده مي كنيد.
از ديشب اين مشكل براي من هم پيش اومد.

اولش سايتم دايورت ميشد روي webcach109.com و بعدش روي myfacebook.com . و بعدش شروع كرد هر به چند دقيقه ارور دادن كه آدرس بازيابي نميشه.

من امروز براي مديرا تيكت زدم. انشاا... كه درست ميشه.

همه با هم دعا مي كنيم Sad

ممنون ، حداقل شما یه پاسخی دادید . آقا بهروز که فرمودند سایتم هک شده . از دیگر مدیران هم که خبری نیست .Angry اما حالا که می بینم شما هم همین مشکل و دارید و در ضمن از گیگفا استفاده می کنید . کمی امیدوار کننده است که مشکل شاید از سرور باشد . امیدوارم مشکل حل شود .
سپاسگزارم
از من كه الان درست شد
سلام عرض می کنم اقا حامد
داداش میشه واضح تر توضیح بدی IP.log درکدام قسمته (کنترل پنل مدیر کل و یا ...) متوجه نمیشم کجاست خواهشا بگو کدوم قسمته که باید کلیر بشه
HeartHeartHeartHeartHeart