مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در نقل قول سریع
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام به همه یک مشکل با نقل قول سریع دارم لطفا سریع کمکم کنید !
من وقتی یک نقل قول رو میزنم پایین در قسمت پاسخ سریع یک متن میاد که نوشته "شما 1 یا چند ارسال را برای نقل قول انتخاب کرده اید. نقل قول این ارسال ها یا عدم انتخاب آن ها."
بعد از زدن نقل قول این ارسال به یک صفحه جدید میرود که داخلش نوشته False یعنی چی ؟ اشکال از کجاست ؟
تصویر رو ضمیمه کردم شاید کمک کنه
ممنون Heart
باید قبل از این کار برای تعدادی پست از این دکمه استفاده کرده باشید
[تصویر:  postbit_multiquote.gif]
بله حتما ! من این دکمه رو میزنم که این متن پایین میاد دیگه ... Angel

zohair

دوست عزیز لطفا آدرس انجمنتون رو توی امضاتون بزارین تا ما هم یه بررسی بکنیم .... من قبلا این مشکل رو داشتم ، این مشکلیه که توی قالب وجود داره و اگه شما با یه قالب دیگه تست کنید میبینید که این مشل دیگه پیش نمیاد ....
قرار دادم !
لطفا بیایم حل مشکل کنیم نه اینکه صورت مسئله رو پاک کنیم ...

zohair

کدهای تمپلیت newreply_multiquote_external در قسمت new reply templates در اینجا قرار دهید
چشم
کد php:
<div id="multiquote_unloaded"><span class="smalltext">{$multiquote_text} <a href="./newreply.php?tid={$tid}onclick="return Post.loadMultiQuoted();">{$multiquote_quote}</a>, <a href="javascript:Post.clearMultiQuoted();">{$multiquote_deselect}</a></span></div
فايل جاوا مشكل دار هستش!
فایل جاوا درست رو اینجا میزارید تا جایگزین کنم ببینم درست میشه یا نه ؟
من فایل thread.js رو هم دوباره آپلود کردم ولی فرقی نکرد جالبه وقتی عدم انتخاب ها رو میزنم درست کار میکنه .

لطفا یکی کمک کنه یعنی این همه متخصص اینجا هست ولی کسی نمیتونه این مشکل رو حل کنه ؟
صفحه‌ها: 1 2