مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: راهنمای برای چند سوال ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2

hamidtbt

سلام .خسته نباشید من یک بار این سوال را پرسیدم و یک از دوستان جواب داد ولی سوالم من را درست نهمیده بود و میخواستم دوباره بگم که چی پرسیدم اون تاپیک به دلایلی بسته شد. حالا دوباره اینجا سوال میکنم.

سوال اول : بنده میخوام مثل انجمن وی بولتین آیکن ن ها ارسال جدید در صفحه اصلی نمایش داده بشه به عکس زیر نگاه کنید متوجه میشوید

سوال دوم : توی همین عکسی که گذاشتم میخواهم رنگ زیر انجمن ها را که با خط آبی مشخص کردم عوض کنم برای همه ی انجمن ها.

سوال سوم : من سایت مپ را از یک سایت بطور آنلاین ساختم و توی هاست آپلود کردم حالا میخواهم یک منو مثل منوی انجمن درست با نام سایت مپ درست کنم که وقتی روش کلیک میکنیم وارد سایت مپ شوم .

با تشکر از دوستان
نقل‌قول: سوال اول : بنده میخوام مثل انجمن وی بولتین آیکن ن ها ارسال جدید در صفحه اصلی نمایش داده بشه به عکس زیر نگاه کنید متوجه میشوید
پلاگین داره و واسه 1.6.1 نیومده
باید صبر کنید یا دستی اصلاح کنید پلاگین را طبق اموزش پارس عزیز

نقل‌قول: سوال دوم : توی همین عکسی که گذاشتم میخواهم رنگ زیر انجمن ها را که با خط آبی مشخص کردم عوض کنم برای همه ی انجمن ها.
اگه این کارو بکنین زیر تمام لینک هاتون این خط میاد
واسه تغییر هم کافیه عبارت underline را در globall css مربوط وارد کنید

نقل‌قول: سوال سوم : من سایت مپ را از یک سایت بطور آنلاین ساختم و توی هاست آپلود کردم حالا میخواهم یک منو مثل منوی انجمن درست با نام سایت مپ درست کنم که وقتی روش کلیک میکنیم وارد سایت مپ شوم .

سرچ کنید به جواب میرسید

hamidtbt

نقل‌قول: پلاگین داره و واسه 1.6.1 نیومده
سلام . ممنون.میشه لینکش را بزارید من هرچی سرچ کرم پیدا نکردم.

نقل‌قول: گه این کارو بکنین زیر تمام لینک هاتون این خط میاد
منظورم خط underline نیست میخوام رنگ متن که قرمز هست را عوض کنم.

دو سوال دیگه چطوری میشه این آخرین ویرایشی که کاربر کرده مثل وی بی پایین نشان بده و روی سر تیتر نشان نده.

من یک کاربر را محروم کردم هم از طریق آی پی و نام کاربری و ایمل ولی خطی رو کشید نمیشه تنظیماتش کجاست.

hamidtbt

کسی نیست کمک کنه

hamidtbt

(۱۳۸۹/۱۰/۱۰، ۱۳:۲۲:۳۵ عصر)hamidtbt نوشته است: [ -> ]
نقل‌قول: پلاگین داره و واسه 1.6.1 نیومده
سلام . ممنون.میشه لینکش را بزارید من هرچی سرچ کرم پیدا نکردم.

نقل‌قول: گه این کارو بکنین زیر تمام لینک هاتون این خط میاد
منظورم خط underline نیست میخوام رنگ متن که قرمز هست را عوض کنم.

دو سوال دیگه چطوری میشه این آخرین ویرایشی که کاربر کرده مثل وی بی پایین نشان بده و روی سر تیتر نشان نده.

من یک کاربر را محروم کردم هم از طریق آی پی و نام کاربری و ایمل ولی خطی رو کشید نمیشه تنظیماتش کجاست.

سلام کسی نمیتونه کمک کنه.
سرچ کن
پیدا میکنی
تو پلاگینای 1.4بگرد

hamidtbt

(۱۳۸۹/۱۰/۱۰، ۱۸:۵۰:۰۵ عصر)Low Battery نوشته است: [ -> ]سرچ کن
پیدا میکنی
تو پلاگینای 1.4بگرد

سلام.
من کل پلاگین های 1.4 را دون دون باز کردم توی هیچ کدوم نبود حداقل اسمش را بگو تا راحتر پیدا کنم.
برای سوالی های دیگه نمیتونی کمک کنی.
با تشکر از شما

hamidtbt

آقا من پیدا نمیکنم تور خدا کمکم کنید
عزیزم هز 10 دقیقه یک ارسال میکنید ها!
این هم لینک پلاگین
http://community.mybb.com/thread-45175.html

hamidtbt

(۱۳۸۹/۱۰/۱۱، ۰۱:۱۰:۱۰ صبح)Behr☺uz نوشته است: [ -> ]عزیزم هز 10 دقیقه یک ارسال میکنید ها!
این هم لینک پلاگین
http://community.mybb.com/thread-45175.html

ممنون بابت لینکی که گذاشتی. درباره پست هایی که ارسال میکنم مجبورم چون پست ها قدیمی میشن و دوستان پستی که من زدم را نمی بینند تا پاسخ دهند . بازم عذر میخواهم که ارسال های بیهوده داشتم ولی فقط بخاطر همین دلیل بود.

در باره اون چند سوال دیگه نمی تونید کمک کنید.
صفحه‌ها: 1 2