مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در تغییر اسمایل
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان خسته نباشید
راستش من میخواستم اسمایل های یاهو رو جایگزین دیفالتاش کنم اما هر چه کردم نشد میخواست دوستانی که این کار رو اجام دادن راهنمایی کنند ممنون
باید بری به قسمت روت هاستت پوشه Images و داخل این پوشه یه پوشه ای به اسم smilies هستش که محتواشو حذف می کنی، شکلکهاتو همینجا میذاریش
دوست گرامی چنین پوشه ای نداره با این اسم فقط تو پوشه ی قالبی که ریختم هست /public_html/forum/images/MIGray/smilies
چرا داخل پوشه images روی روت هاستت چنین پوشه ای هست نمیشه نباشه!!!
سلام

اگه نيست يك پوشه به نام smilies داخل پوشه images درست كن و فايلهاتو اونجا آپلود كن
بعد از طريق پيكربندي - شكلك ها - افزودن شكلك جديد همه اسمايلي ها رو اضافه كن
آدرس دهي بايد به صورت images/smilies/angel.gif باشه

البته مي توني اسمايلي ها رو به صورت كلي وارد كني براي اين كار افزودن گروهي شكلك ها رو از مسير پيكربندي - شكلك ها انتخاب كن

موفق باشيد

qashqaie

(۱۳۸۹/۱۰/۸، ۲۱:۰۹:۰۹ عصر)Amin_vbp نوشته است: [ -> ]سلام

اگه نيست يك پوشه به نام smilies داخل پوشه images درست كن و فايلهاتو اونجا آپلود كن
بعد از طريق پيكربندي - شكلك ها - افزودن شكلك جديد همه اسمايلي ها رو اضافه كن
آدرس دهي بايد به صورت images/smilies/angel.gif باشه

البته مي توني اسمايلي ها رو به صورت كلي وارد كني براي اين كار افزودن گروهي شكلك ها رو از مسير پيكربندي - شكلك ها انتخاب كن

موفق باشيد

سلام دوستان.
منم تقریبا یه همچین مشکلی دارم اما مال من قضیش فرق میکنه.به این شکل که:
من تمامی کاریی که شما گفتید رو انجام میدم اما به غیر از شکلهای پیشفرض مای بی بی هیچ شکله دیگه ای رو نشون نمیده و چیزایی رو که گذاشتم فقط به صورت متن نشون میده،همون متنی که موقع وارد کردن براش تعریف میکنم!
شکلشم میذارم بهتر متوجه بشید!
من الان روي انجمن خودم تست كردم فايل هاي png رو نشون نمي ده ولي وقتي Gif مي كنم درست مي شه

شما هم همين كارو انجام بدين و نتيجه رو اعلام كنيد

qashqaie

تمامی فایلهایی که من آپلود کردم فایل gif هستش!
متاسفانه نشون نمیده،فقط حروف رو نشون میده!
پس مطمئناً نحوه ي آدرس دهي اشتباهه
فايلها رو كنار فايلهاي ديگر اسمايلي ها آپلود كنيد و به صورت images/smilies/angel.gif لينك كنيد

qashqaie

باز هم باید بگم دقیقا همین کار رو کردم.
الآن اگه تو عکس نگاه کنید میبینید که عکسهایی که الآن نشون داده شدند اسمایلهای پیشفرض نیستند.
اما من اون عکسهارو با اسمهای اسمایلهای پیشفرض آپلود کردم و جایگزین اونا کردم تا کار کردند،اما از اینا بیشتر دیگه نمیاد!
خودمم حیرونم چرا اینطوریه!Huh
صفحه‌ها: 1 2