مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: نمایش پست کاربر پس از تائید مدیر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
دوستان چه جوری می تونم در mybb 1.6 کاری کنم پس از تایید مدیر پست کاربر نمایش داده بشه؟
ممنون
اگه میخواید پستهای کاربری رو مدیریت کنید:
مدیریت -->کاربران و گروه ها --> ویرایش پروفایل و تنظیمات کاربر مورد نظر --> گزینه های مدیریت -->مدیریت ارسالها

ولی اگه میخواید پستهایی که در انجمن خاصی ارسال میشه مدیزیت کنید:
انجمن و ارسالها-->ویرایش انجمن موردنظر-->گزینه های مدیریت--> چند بخش داره که می تونی برحسب اختیارت تیک بزنی
با سلام
بعد از این که انجمن خاصی را تنظیم کنیم که بعد از تایید ارسالها نمایش داده شود
چطور باید ارسالها را تایید کرد ؟
ممنون

یا اینکه برای یک گروه خاص فقط نیاز به تایید ارسالها باشد

اگر امکان داره یکی از اساتید بزرگوار لطف کنند این حقیر تازه وارد را راهنمایی کنند
ممنون از لطف شما
خواهشا راهنمایی کنید دوستان من با مشکل مواجه شدم
ارسالهایی که باید بعد از تایید مدیر به نمایش درباین تایید نمیشن من از قسمت پایین صفحه و در قسمت مدیریت خطی ارسالها فقط گزینه تایید را دارم که از انجا هم نمیشه و پیغام میده باید ارسالها را انتخاب کنید
اگر دوستان لطف کنند راهنمایی کنند ممنون میشم
(۱۳۹۱/۸/۲۷، ۲۱:۳۹:۳۲ عصر)sattar نوشته است: [ -> ]خواهشا راهنمایی کنید دوستان من با مشکل مواجه شدم
ارسالهایی که باید بعد از تایید مدیر به نمایش درباین تایید نمیشن من از قسمت پایین صفحه و در قسمت مدیریت خطی ارسالها فقط گزینه تایید را دارم که از انجا هم نمیشه و پیغام میده باید ارسالها را انتخاب کنید
اگر دوستان لطف کنند راهنمایی کنند ممنون میشم

از این راهی که میگم میشه ولی خب شاید راه دیگه ای هم باشه
پنل ناظم - مدیریت صف ها
از این قسمت میتونید موضوع ها و ارسال های در انتظار تایید رو تاید کنیدShy
ممنون از شما دوست عزیز
کارم انجام شد .
اگر کسی اطلاع دارد که چطور می توانیم یک گروه خاص مثل مهمان را طوری تنظیم کنیم که ارسالهاش بعد از تایید نمایش داده شود . و کاربران عضو در آن انجمن بتوانند بدون تایید مدیر ارسال داشته باشند
باز هم ممنون
فکر کنم منظورتان این باشد ، من هم از این استفاده میکنم ،

http://community.mybbiran.com/thread-760...ml#pid2997