مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: چند مشکل در پست ها، قالب، لود نشدن عکس کد امنیتی و ...
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام خیلی انجمن خوبی دارید من خیلی استفاده کردم ممنون

چنتا مشکل دارم اگه بتونید ککم کنید ممنونتون میشم :

1. من پلاگین Tanks رو از سایت Mybb دانلود کردن و نصب کردم ولی با قالب من سازگاری نداره یعنی تو قسمت اطلاعات کاربر کنار هر پست میره زیر چیدمان، میخوام مثل بقیه اطلاعات مانند ارسال ها و ... زیر بقیه قرار بگیره باید چیکار کنم ؟ ( یه عکس هم گذاشتم که بهتر متوجه شید )

2. بعد یکی از پلاگین ها که اطلاعات تاپیک رو میگذاشت مانند همین انجمن ولی عکس ها لود نمیشد با این که اپلود شدند داخل انجمن شما هم لود نمیشه مشکل از کجاست؟

3. پایین قالب اطلاعاتی در رابطه با انجمن گذاشته میخوام اینو حذف کنم باید چیکار کنم ؟

4. وقتی کسی میخواد ثپت نام کنه کد عکس امنیتی لود نمیشه مشکل کجاست ؟ من دسترسی فایل Images هم 777 کردم ولی بازم مشکل حل نشده !

با تشکر منتظر جواباتون هستم Angel

یا مولا علی (علیه السلام)
من فقط سومی رو میگم که نباید اون ها رو برداری
4- هم احتمالا پلاگینی باشه
همه رو غیر فعال کن و بعد یکی یکی فعال کن ببین مشکل از کدومه

اولی هم که یه طراح باید جواب بده و دومی هم برای من هم اینجوری شد بعد از یه مدت
ولی فقط روی سیستم من
با یه مرورگر دیگه و سیستم دیگه هم چکش کنیدHeart
اول سومی اونی که شما میگید بهش میگن کپی رایت
خط اول کپی رایت کسی هست که سیستم رو فارسی کرده
خط دوم کسی هست که سیستم رو ساخته
خط سوم هم کسی که قالب رو ساخته یا فارسی کرده
مطمعانم اگه شما هم برای این سیستم چیزی بسازید دوست دارید که کپی رایتی براش بزارید و دوست ندارید برش دارن و حق شما رو ضایع کنن .
سوال اول تو تمپلت پلاگین تغییرات بدی
سوال دوم هم گویا لینک عکسها از سایتhttp://www.social-bookmark-script.com/img/ هست نه از هاست سایتتون

و سوال اخر هم بهتره یه پلاگین جدید تر نصب کنید
اوه اوه
داداش خیلی جیگر داری درست یک روز پس از تصمیم جدی مدیران در برخورد با انجمن های خاطی که کپی رایت رو حذف میکنند ( در این پست ) پست زدی و میپرسی چطور میشه کپی رایتو حذف کرد TongueBig Grin
سلام دوستان

ممنون به خاطر جواباتون من نمیدونستم نباید بردارم، چشم بر نمیدارم... Shy

در رابطه با سوال اول که گفتید تمپلت پلاگین تغییرات باید بدم چه تغیراتی میتونید کمکم کنید من خیلی کد نویسیم خوب نیست Undecided

در مورد سوال آخر هم که گفتید باید پلاگین جدید تر نصب کنم چه پلاگینی ؟ میتونید راهنماییم کنید نمیدونم حتی دنبال چی بگردم ! من پلاگینی نصب نکردم برای کد امنیتی همون تنظیمات پیشفرض خودشه ! ولی شما وارد ترید لطفا بیشتر راهنماییم کنید... Rolleyes

با تشکر ، یا حسین (علیه السلام) خدا نگهدار . Angel
ببین هر کدوم از اون قسمت ها برای خودش یه کلاس داره که ظاهرش رو رو میسازه و واسه تشکر هیچ کلاسی نداره
یه مثال میزنم
<div class="esme class">post 14</div>
<div class="esme class">Oct 2010</div>

حالا برای قسمت تشکر هم برو این مسیر تو پنل ادمین > قالبها و پوسته ها > قسمت قالبها > قالب های سراسری > thanks_postbit_count

پیشفرض اینه
کد php:
<div><span class="smalltext">{$lang->thx_thank} {$post['thank_count']}<br />
    {
$post['thanked_count']}<br /></span></div

به این شکل تغییر بده
کد php:
<div class="class>{$lang->thx_thank} {$post['thank_count']}</div>
<div class="
class">{$post['thanked_count']} </div> 

حالا برو این مسیر ببین چه کلاسی استفاده شده
حالا برای قسمت تشکر هم برو این مسیر تو پنل ادمین > قالبها و پوسته ها>قالبی که مورد نظر هست >
Post Bit Templates >postbit_author_user
ببین
{$lang->postbit_posts} {$post['postnum']}
بین چه کلاسی هست و اسم کلاس رو وارد قسمت های قرمز رنگ وارد کن ببینم با این اموزش بازم مشکل داری Big GrinHeart
نقل‌قول:
2. بعد یکی از پلاگین ها که اطلاعات تاپیک رو میگذاشت مانند همین انجمن ولی عکس ها لود نمیشد با این که اپلود شدند داخل انجمن شما هم لود نمیشه مشکل از کجاست؟
اخرین ورژن این پلاگین رو نصب کنید درست میشه تو انجمن هست جستجو کنید
http://community.mybbiran.com/thread-3456.html

سوال چهار پلاگینی نصب کردید که برای 1.4 نصب شده و با استفاده از اموزش ارتقاع به 1.6 ارتقاع یافته پلاگین های هم چون تغییر سایز عکس پیام خود کار تنظیمات دیفالت برای ثبت نام کننده و ... باعث این مشکلات میشه غیر فعال کنید درست میشه
سلام

من این کاری که گفتید انجام دادم ولی بازم تغییری دیده نشد ! Blush

کارایی که کردم :

اول کلاس رو برداشتم از تو تنظیمات قالب ... .

بعد جایگزاری کردم به همون صورتی که گفتید ...

ولی بازم به همون شکله فبلیه و هیچ تغییری نکرد !! کجای کار من اشکال داشته ؟

راستی در رابطه با عضویتم راهنماییم کنید ... Angel

با تشکر ، یا حسین ابن علی (علیه السلام)
اگه امکان داره لینک انجمن رو قرار بدید تا بررسی کنیم
Heart
سلام

براتون آدرس انجمن رو پ.خ کردم ...

لطفا به اون مشکلم در رابطه با Tanks ها و عضویت و ... جواب بدید ممنون میشم کمکم کنید ..

راستی ممنون آقای Plus مشکل حل شد ...

با تشکر ، یا مهدی (عج)
صفحه‌ها: 1 2