مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: راهنمایی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

hamidtbt

سلام خسته نباشید . من وقتی روی شکلک های بیشتر کلیک میکنم و میخواهم یک شکللک را انتخاب کنم حال لینک نمی باشد و شکل موس به حالت دست انتخاب نمیشود به عبارتی دیگر بدون لینک هست ولی وقتی کلیک میکنیم اون شکلک اضفاه میشود در ضمن همین مشکل را هم در صفحه اصلی دارم یعنی وقتی رذوی انجمن کلیک میکم حالت لینکم نمی باشد لطفا راهنمایی کنید.

در ضمن یک سوال دیگه هم دارم اینکه میخواهم جلوی زیر انجمن ها که نام مدیر را انتخاب میکنیم بصورت رنگ دلخواه باشد و رنگ پیش فرض را تغییر دهم .
(۱۳۸۹/۹/۲۹، ۰۰:۱۵:۵۴ صبح)hamidtbt نوشته است: [ -> ]سلام خسته نباشید . من وقتی روی شکلک های بیشتر کلیک میکنم و میخواهم یک شکللک را انتخاب کنم حال لینک نمی باشد و شکل موس به حالت دست انتخاب نمیشود به عبارتی دیگر بدون لینک هست ولی وقتی کلیک میکنیم اون شکلک اضفاه میشود در ضمن همین مشکل را هم در صفحه اصلی دارم یعنی وقتی رذوی انجمن کلیک میکم حالت لینکم نمی باشد لطفا راهنمایی کنید.

در ضمن یک سوال دیگه هم دارم اینکه میخواهم جلوی زیر انجمن ها که نام مدیر را انتخاب میکنیم بصورت رنگ دلخواه باشد و رنگ پیش فرض را تغییر دهم .

سوال دوم دو میتونید از پلاگین استایل کاربری استفاده کنید.
جستجو کنید.
سوال اول رو هم فکر کنم دیده بودم. حالا یه سرچ کنید ببینید.هست یا نه

hamidtbt

(۱۳۸۹/۹/۲۹، ۰۷:۵۹:۴۴ صبح)alone نوشته است: [ -> ]
(۱۳۸۹/۹/۲۹، ۰۰:۱۵:۵۴ صبح)hamidtbt نوشته است: [ -> ]

سوال دوم دو میتونید از پلاگین استایل کاربری استفاده کنید.
جستجو کنید.
سوال اول رو هم فکر کنم دیده بودم. حالا یه سرچ کنید ببینید.هست یا نه

سلام خسته نباشید ممنون از پاسختون ولی من رفتم اون پلاگین را دانلود کنم توی توضیحاتش برای قسمتی که گفتم چیزی ننوشته بود . من فقط میخواهم جلوی زیر زیر انجمن که مدیری را انتخاب کرده ام رنگ کاربریش مثل رنگ گروه کاربریش باشه . دوم اینکه درمورد سوال دوم سرچ کرم چیزی پدا نکردم. یه چیز دیگه که الان متوجه شدم توی خو همین سایت مای بی بی ایران هم همچنین مشکلی هست وقتی موس را روی لینک ها انجمن ها میبری زیر اون لینک خطی وجود ندارد

hamidtbt

کسی نیست راهنمایی کنه
نقل‌قول: سلام خسته نباشید ممنون از پاسختون ولی من رفتم اون پلاگین را دانلود کنم توی توضیحاتش برای قسمتی که گفتم چیزی ننوشته بود . من فقط میخواهم جلوی زیر زیر انجمن که مدیری را انتخاب کرده ام رنگ کاربریش مثل رنگ گروه کاربریش باشه . دوم اینکه درمورد سوال دوم سرچ کرم چیزی پدا نکردم. یه چیز دیگه که الان متوجه شدم توی خو همین سایت مای بی بی ایران هم همچنین مشکلی هست وقتی موس را روی لینک ها انجمن ها میبری زیر اون لینک خطی وجود ندارد
1- پلاگین هست نصب کنید.
2- مشکل نیست (طراح دوست داشته آندرلاین باشه) در global.css چند css به صورت زیر وجود داره:
کد:
a:link {
    color: #026CB1;
    text-decoration: none;
}

a:visited {
    color: #026CB1;
    text-decoration: none;
}

a:hover, a:active {
    color: #000;
    text-decoration: underline;
}
هر جا دوست داشتی آندرلاین نداشته باشه به جای underline قرار بده none .

hamidtbt

ممنون از پاسخ های کار گشای شما . مشکلی که در لینک ها بود حل شد.

ولی درباره ی اون پلاگین که برای استایل نام کاربری گفتید نصب کنم وقتی فعالش میکنم بجای نام مدیر انجمن جلوی زیر انجمن ها نام مهمان میاد و وقتی غیر فعالش میکنم دوباره نام مدیر می آید.
برای تشکر از دکمه تشکر استفاده کنید.
به احتمال زیاد با نسخه سایتتون هماهنگ نیست. (سایت مادرو یه سرچ بزن)