مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشكل با google seo
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان... من gogole seo رو نصب كردم ولي بعد از اينكه فايل functions رو آپلود ميكنم... بعد از چند ساعت وقتي داخل سايت لاگين ميكنم ديگه سايت لود نميشه و لي قسمت مديريت فعاله.... اما وقتي دو باره functions اصلي رو جايگرين ميكنم درست ميشه........... الان ميگيد چي كار كنم
میگیم سوال رو در بخش پلاگین مربوط بپرسید و موضوع ایجاد نکنید
اون موضوع به همین دلیل راه اندازی شده
(۱۳۸۹/۹/۲۷، ۱۵:۱۳:۴۱ عصر)lizard نوشته است: [ -> ]سلام دوستان... من gogole seo رو نصب كردم ولي بعد از اينكه فايل functions رو آپلود ميكنم... بعد از چند ساعت وقتي داخل سايت لاگين ميكنم ديگه سايت لود نميشه و لي قسمت مديريت فعاله.... اما وقتي دو باره functions اصلي رو جايگرين ميكنم درست ميشه........... الان ميگيد چي كار كنم

پیشنهاد من به شما ، فایل خودتون رو ویرایش کنید تا به این مشکل بر نخورید

(۱۳۸۹/۹/۲۷، ۱۵:۱۷:۴۵ عصر)Behr☺uz نوشته است: [ -> ]میگیم سوال رو در بخش پلاگین مربوط بپرسید و موضوع ایجاد نکنید
اون موضوع به همین دلیل راه اندازی شده

من توي اون قسمت نمي تونم مطرح كنم ... محدود شدم.......

و جواب دوست غزيز sia1
اين كار رو هم كردم نشد....
حل شد...

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinSmileSmileSmileShyShyShy
سلام

دوست عزیز من هم به مشکل شما برخوردم. چطور رفعش کردید؟ فایل functions.php خودمون چطور باید ویرایش کنیم آیا آموزش ویرایش این فایل موجود است؟

یه فایل تکست همراه این برنامه هست مطالعه کنید
من که زبانم ضعبفه نفهمیدم چی نوشته نمیشه خودتون بگید
درود اين تاپيك رو تا اخر بخونيد بعدا اقدام كنيد

http://community.mybbiran.com/thread-1738.html

البته اگه مي خوايد بدون مشكل كارتو پيش بره حتما تا اخر بخونيد Wink هر 11 صفحه رو مي گم