مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در ارسال نشدن مطلب و موضوع
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام خدمت سروران گرامی
در چندین روز اخیر بنده تعداد زیادی پلاگین نصب کردم که نمی دانم کدام یکی باعث شده که دیگه نمی تونم به هیچ عنوان ارسال کنم حتی ویرایش هم انجام نمی شه و با پیام :: شما باید متن تایپ کنید :: مواجه می شم البته در ویرایش ها آپلود انجام می شه ولی متن ویرایش نمی دشه در ارسال جدید هم که اصلاً ارسال نمی شه و اون پیام میاد در صورتی که کلی متن هم تایپ می کنم ولی بازم پیام متن وارد نمائید می یاد
در ضمن خیلی از پلاگین ها رو حذف کردم تا شاید درست بشه که البته نشد که نشد در ضمن ادیتور بنده هات ادیتور هستش
کارهیی که بنده انجام دادم از قبیل حذف پلاگینهای جدید و عوض کردن قالب و برداشتن تیک html در ارسالها و ... ولی هیچکدام نتیجه نداد
آدرس انجمن هم :: http://forum.fruzan.com ::
لطفاً کمکم کنید با تشکر
آقا شرمنده درستش کردم
ولی برای کسایی که این مشکل رو پیدا کردن می گم که اونها بدونن
باید تنظیمات ادیتور قالبشون رو به حالت پیش فرض برگردونن البته این رو من از یکی از مشکلات دیگه که توی پشتیبانی بود و اصلاً هم مشکل من نبود برداشت کردم ولی برای مشکل من جواب داد
برای این کار ابتدا به :: قالبها و پوسته ها :: قالبها :: انتخاب قالب :: ==>Edit Post templates
===>editpost بر روی گزینه ها کلیک می کنید و گزینه آخر از پنجره کمبو
قالب سایت و به دیفالت برگردونید بینید درست میشه
در ضمن اگه هات ادیتور و به صورت پلاگین نصب کردید غیر فعال کنید
سلام
مشکل اصلی که در بالا ذکر کردم رو پیدا کردم البته به طور اتفاقی این مسئله رو فهمیدم
مسئله اصلی که باعث می شه ادیتور قاط بزنه پلاگین تابلو اعلانات هستش وقتی که فعالش می کنم ادیتر قاطی می کنه ونمی تونی متنی ارسال کنی ولی پیوست ارسال می شه
با تشکر برای اونایی که این مشکل رو دارن
ابتدا پلاگین اعلانات رو غیر فعال کنین و بعد به بخش قالبها رفته و قالب اصلی تون رو در بخش editpost دیفالت کنین به همین راحتی درست می شه