مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین پرسش امنیتی هنگام ثبت نام Registration Security Question
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
نقل‌قول: شما رو این نسخه تست کردین پلاگین رو ؟
درود
بله و کاملا پلاگین سالم هست
یک سوال
با وجود این پلاگین , نیازی به فعال بودن تصویر امنیتی هم هست ؟
خیر دیگر نیازی به تصویر امنیتی نمی باشد .
حقیقتش پرسش امنیتی هم کار ساز واقع نشد !! باز هم الان چند تا تایپک بیخودی که اکثرا هم روسی هستن ایجاد شد Huh به نظر میرسه از بعد نسخه 1.6.5 این مشکل بیشتر شده ... حتی امروز خودم چند تا ارسال در همین انجمن mybbiran هم دیدم.
در صورتی که شما سوالات رو به صورت کامل فارسی قرار دهید هیچ اسپمری در سایت شما ثبت نام نمی کند.
مثلا ننویسید ۲+۲ چند میشود ، بنویسید مجموع دو عدد ۲ و ۲ چند میشود. و اکثرا تفریق بگذارید تا جمع .
در نسخه ۱.۸ مشکل اسپمر تا حد زیادی حل خواهد شد
من سوالات کاملا فارسی قرار دادم .. مثلا گفتم نام پایتخت ایران و یا نمک شور هست یا شیرین
اونوقت همین الان یک نفر عضو شده که در کمتر از چند ثانیه 30 ارسال گذاشته ... جالب اینجاست بدقت برای خودشون امضا و اواتار و حتی عنوان کاربری هم میزارن !!
به نظر من این یک باگ در نسخه های جدید هست که متاسفانه مای بی بی مادر هم پیگیری نمیکنه , واقعا اعصاب خرد کن شده ... دقیقا از هفته پیش که من ارتقا دادم . این مشکلات شروع شده و در سه سال اخیر سابقه نداشت
تعداد سوالات خود را از ۳ تا به ۵ یا ۶ افزایش دهید ، در ضمن پاسخ های آن ها را هم به حروف کنید نه به عدد . مثلا بنویسید دو به علاوه دو (به حروف) و جواب آن چهار باشد
دوستان من این پلاگین را نصب کردم و بعد از فعال کردن این تصویر را به من داد مشکل چیه ؟

http://up98.org/upload/server1/02/j/h2c3...ig4wze.jpg
(۱۳۹۱/۱/۲۲، ۱۳:۴۹:۰۴ عصر)general نوشته است: [ -> ]حقیقتش پرسش امنیتی هم کار ساز واقع نشد !! باز هم الان چند تا تایپک بیخودی که اکثرا هم روسی هستن ایجاد شد Huh به نظر میرسه از بعد نسخه 1.6.5 این مشکل بیشتر شده ... حتی امروز خودم چند تا ارسال در همین انجمن mybbiran هم دیدم.

بنده هم این مشکل رو داشتم ولی با اکسیمنت حل شد.
(۱۳۹۱/۴/۱۱، ۰۲:۰۰:۵۳ صبح)lawgostar نوشته است: [ -> ]دوستان من این پلاگین را نصب کردم و بعد از فعال کردن این تصویر را به من داد مشکل چیه ؟

http://up98.org/upload/server1/02/j/h2c3...ig4wze.jpg

تصویر نمایش داده نشد

جایگزین کنید !
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17