مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل بسیار جدی تو رو خدا سریعتر کمک کنید!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام.

من امروز دامین سایت خودم را عوض کردم و کوکی و ... هم تغییر دادم

و با این خطاهای بسیار مهم روبرو شدم:

این خطاها رخ داده‌اند:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/groupfan/public_html/kavehkorg.tk/inc/settings.php:1) - Line: 1604 - File: inc/functions.php PHP 5.2.14 (Linux)
File Line Function
[PHP] errorHandler->error
/inc/functions.php 1604 header
/inc/class_session.php 360 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
/global.php 55 session->init
/index.php 18 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/groupfan/public_html/kavehkorg.tk/inc/settings.php:1) - Line: 1604 - File: inc/functions.php PHP 5.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_session.php 365 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
File Line Function
/inc/class_session.php 106 my_setcookie

باز هم دامین رو برگردوندم و همچنین تغییرات رو در inc/settings.php برگرداندم و باز هم همین خطاها رخ داد

تو رو خدا

زود جواب بدید

Sad
مشکل حل شد.

با تشکر

درود
خوشحالم، مشکل چی بود؟
من برای تغییر فایل settings.php از نرم افزار فایل زیلا استفاده کردم و آن هم notepad را باز کرد.

من فایل را از notepad تغییر دادم چون notepad فارسی را به خوبی ساپرت نمیکرد سایت به هم ریخت.

من از درون MYBB اصلی فایل settings.php را کپی و دوباره در هاستم paste کردم و ریپلیس کردم

و سایت با موفقیت درست شد

(۱۳۸۹/۹/۳، ۱۶:۴۳:۱۷ عصر)groupfa نوشته است: [ -> ]من برای تغییر فایل settings.php از نرم افزار فایل زیلا استفاده کردم و آن هم notepad را باز کرد.

من فایل را از notepad تغییر دادم چون notepad فارسی را به خوبی ساپرت نمیکرد سایت به هم ریخت.

من از درون MYBB اصلی فایل settings.php را کپی و دوباره در هاستم paste کردم و ریپلیس کردم

و سایت با موفقیت درست شد

سلام دوستان من هم دقیقا همین مشکل را دارم ولی با راهنمایی این دوستم نتونستم مشکل رو حل کنم کمکم کنید که چطور ارور های بالا را رفع کنم.
بنده هاستم پولی هست.
و میخواهم هاست رایگان را به پولی انتفال دهم تمامی کارها را یعنی :
1)بک آپ از دیتابیس و ایمپورت کردن آن
2)بک آپ از کل فروم و محتوایت موجود در فایل منیجر و آپلود کردن آن حال مشکل بنده را کی میواند حل کند.؟؟!!!!
در ضمن دوستان من صفحه ادمینم هم اینطوری شده و کل زبان سایتم به هم خورده :

لطفاً برای ادامه نام کاربری و رمز ورود خود را وارد کنید.

این هم ارورهایی که تو صفحه اول نشون داده میشه!!!!

کسی نبود به این سوال ما پاسخ بده دوستان!!!!!!!!!!!!!!HuhHuhHuh
دوستان الان یک روز از طرح سوال من گذشته کسی نیست به این سوال بنده پاسخ دهد به شدت به آن نیاز دارم.
خوب در روزای اخیر چیکار کردی این اتفاق افتاده ؟!

یه فایلت توی بخش پلاگینت مشکل داره - پلاگین رو غیرفعال و بعد فایل هاش رو از توی هاستت پاک کن

پلاگین viewgroups
به نظر من مشکل از پلاگین نیست
چون همین بک آپ الان تو هاست رایگانم به درستی کار میکنه ....
راه حل دیگه ای از دوستان میخوام....
کمکم کنیدو.
سوال میپرسید جواب میدیم بعد اجرا نکرده قضاوتم میکنید ؟!
اصلا ارورت رو تا حالا خوندی ؟!
بخون و اسپم نده اینقدر

صفحه‌ها: 1 2