مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: بهم ریختگی انجمن
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
باسلام
من اطلاعات انجمنم را به هاست دیگه ای منتقل کردم آلان که اجرا میکنم کاملا بهم ریخته است
اینهم آدرسش
درضمن جهت اطلاع بگم که برا ی انتقال به هاست دیگه درهاست مقصد یک بانک اطلاعاتی ساختم وتمام فایلها وپوشه ها ی انجمن رادرهاست مبدا زیپ ودانلود کردم ودریک پوشه در هاست مقصد آپ واکسترکت کردم بانک اطلاعاتی هم اکسپورت وسپس دربانک اطلاعاتی هاست مقصد ایمپورت کردم
لطف کنید کمک کنید باید چکار کنم تا درست بشه؟
شما باید اول انجمن رو در هاست جدید از اول نصب می کردی بعد فایلهای قبلی رو رونوشت می زدی و دیتابیس در دیتابیس جدید ایمپورتش می کردی
نباید اینجوری باشه بالاخره شما زمانی نیاز پیدا می کنید که اطلاعاتی را بین دوتا هاست جابجا نمایید هربار که نمیشه اسکریپت را نصب کردبعنوان مثال اگر شما روی یک هاستی وردپرس نصب کردید حالا خواستید فضای هاست را از یک سرور دیگه ای خرید کنید باید راهی داشته باشه که شما اطلاعاتت را منتقل کنی بدون نیاز به نصب مجدد؟!
يه ديتا باس به همون اسم مي سازي و با همون يوز پسورد و ديتا باس قبلي رو توش امپورت مي كني

از فايل هاي انجمن قبلي هم بك اپ مي گيري و انتغال مي دي همون جا كه تو هاست قبلي بودش

اگه ساب دامين درست كردي براي انجمن قبلي براي اين هم درست مي كني

اگه كار ها رو درست انجام بدي فكر نكنم مشكلي پيش بياد
(۱۳۸۹/۹/۲، ۲۲:۲۸:۲۵ عصر)plus نوشته است: [ -> ]يه ديتا باس به همون اسم مي سازي و با همون يوز پسورد و ديتا باس قبلي رو توش امپورت مي كني

از فايل هاي انجمن قبلي هم بك اپ مي گيري و انتغال مي دي همون جا كه تو هاست قبلي بودش

واقعا ازت ممنونم با ساخت ساب دامین درست شد
ساخت دیتابیس با همون روشی که گفتین ساختم فقط تو هاست اول فایلها وپوشه ها در پابلیک بود ولی تو این هاست برای اینکه ازفایلهای سایت مجزا باشه تو پوشه ای بنام forum ریختم
میشه بفرمایید
1-ساخت ساب دومین چه نقشی در درست شدنش داشت؟؟
ببینیدادرس ساب دومین شده این
http://www.forum.kowsar35.com/
ادرس زیر هم میره وفایل index.php را میخونه یعنی این
http://www.kowsar35.com/forum/index.php
فرقشون چیه که با آدرس اولی میخونه ولی آدرس دومی درست نمایش نمیده؟؟
2-الان که وارد انجمن میشم یوزر وپسورد قبول میکنه ولی پیام عضویت بالای سایت محو نمیشه ونام کاربری هم نمایش نمیده!!
بطور کلی کاربرجدید که ثبت نام میکنه روال طبیعی طی میشه ولی نام کابریش زیر منوبارها نمایش نمیده واون پیام عضویت هم که گفتم همینجور باقیه!!!؟؟
اینجا باید چکار کنم؟
3-وارد قسمت مدیریت انجمن میشم ولی هرتبی(پیکربندی.انجمن وارسالها و...)که میخوام اجرا کنم پنجره زیر میاد ودرخواست یوزر وپسورد میده؟!
[تصویر:  k8xuvf3w1o0tvubrk1fx.jpg]
من از روشی که خودم گفتم انجامش دادم بدون هیچ دردسری و هیچ مشکلی برام پیش نیومد!
(۱۳۸۹/۹/۲، ۲۳:۰۷:۴۷ عصر)moosa نوشته است: [ -> ]
(۱۳۸۹/۹/۲، ۲۲:۲۸:۲۵ عصر)plus نوشته است: [ -> ]يه ديتا باس به همون اسم مي سازي و با همون يوز پسورد و ديتا باس قبلي رو توش امپورت مي كني

واقعا ازت ممنونم با ساخت ساب دامین درست شد
ساخت دیتابیس با همون روشی که گفتین ساختم فقط تو هاست اول فایلها وپوشه ها در پابلیک بود ولی تو این هاست برای اینکه ازفایلهای سایت مجزا باشه تو پوشه ای بنام forum ریختم
میشه بفرمایید
1-ساخت ساب دومین چه نقشی در درست شدنش داشت؟؟
ببینیدادرس ساب دومین شده این
http://www.forum.kowsar35.com/
ادرس زیر هم میره وفایل index.php را میخونه یعنی این
http://www.kowsar35.com/forum/index.php
فرقشون چیه که با آدرس اولی میخونه ولی آدرس دومی درست نمایش نمیده؟؟
2-الان که وارد انجمن میشم یوزر وپسورد قبول میکنه ولی پیام عضویت بالای سایت محو نمیشه ونام کاربری هم نمایش نمیده!!
بطور کلی کاربرجدید که ثبت نام میکنه روال طبیعی طی میشه ولی نام کابریش زیر منوبارها نمایش نمیده واون پیام عضویت هم که گفتم همینجور باقیه!!!؟؟
اینجا باید چکار کنم؟
3-وارد قسمت مدیریت انجمن میشم ولی هرتبی(پیکربندی.انجمن وارسالها و...)که میخوام اجرا کنم پنجره زیر میاد ودرخواست یوزر وپسورد میده؟!

کسی نیست جواب مارا بده؟
من هنوز مشکلم حل نشده اگر دوستان میتونند زحمت بکشن راهنمایی کنند فقط مشکل زیر باقی مونده
1- وارد انجمن میشم یوزر وپسورد قبول میکنه ولی پیام عضویت بالای سایت محو نمیشه ونام کاربری هم نمایش نمیده!!
بطور کلی کاربرجدید که ثبت نام میکنه روال طبیعی طی میشه ولی نام کابریش زیر منوبارها نمایش نمیده واون پیام عضویت هم که درزیرگذاشتم همینجور باقیه!!!؟؟
اینجا باید چکار کنم؟
[تصویر:  7njqp3yel79rqp5h9uup.jpg]