مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: ست کردن mybb با جوملا
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان من چطور می تونم مای بی بی رو با جوملا ست کنم که آخرین ارسال های انجمن رو تو سایت نشون بده
(۱۳۸۹/۸/۲۸، ۱۹:۵۲:۲۵ عصر)arsamari91 نوشته است: [ -> ]سلام دوستان من چطور می تونم مای بی بی رو با جوملا ست کنم که آخرین ارسال های انجمن رو تو سایت نشون بده

اشكال نداره كمي دير شد ولي خوب جواب دادم Big Grin

داخل جومالا مي تونين از طريق خروجي استفاده كنين و به راحتي ارسال هاي انجمن رو داخل سايتتون نشون بدين .

من اين كار رو كردم و براي چند تا از انجمن هام خروجي نهادم خيلي هم جالب شده
سلام

آقا رضا میشه بیشتر توضیح بدی که توی جوملا باید به کدام قسمت بریم و چه کار کنیم ؟
باید از RSS انجمن استفاده کنیم ؟

خب اینطوری که لینک میده به اولین پست از موضوع به روز شده!

چطور میشه لینک بده به آخرین ارسال ؟
دوستان من میتونم مای بی بی رو طوری تنظیم کنم که هر کس تو جوملا ثبت نام میکنه مستقیم تو خود انجمن مای بی بی ثبت بشه؟؟؟؟؟
اگه کسی میدونه راهنماییم کنه...
خوشحال میشیم دوستان کمی کمک کنند
من هم همین مشکل رو دارم بگونه ای که فعلا جوملا رو تعطیل کردم نشستم پای مای بی بی!!!
(۱۳۹۰/۹/۱۹، ۰۰:۳۶:۳۲ صبح)myavarahmadi نوشته است: [ -> ]خوشحال میشیم دوستان کمی کمک کنند
من هم همین مشکل رو دارم بگونه ای که فعلا جوملا رو تعطیل کردم نشستم پای مای بی بی!!!

از همين jfusion استفاده كن. بعيد هم ميدونم كه انگليسي بودن زبانش مشكلي به وجود بياره.

http://community.mybbiran.com/thread-6945.html

اقا من یه سوال ضروری در همین مورد داشتم .

این که من چطور در اول صفحه قبل از کد های mybb می تونم بفهمم الان این نفر که صفحه رو باز می کنه لوگین کرده است؟

یا به عبارتی خود mybb چطور می فهمه یه نفر لوگین کرده؟ (بدون زدن مرا به خاطر بسپار...)

لطف جواب بدین ضروریه.
ممنون
فک کنم فهمیدم از تو جدول session می فهمه.