مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل پلاگین تشکر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام

من پلاگین تشکر رو نصب کردم ولی وقتی دکمه تشکر رو میزنم صفحه رو دوباره لود میکنه و وقت میگیره
تو بعضی انجمنهای مای بی بی دیدم که تشکر رو سریع اضافه میکنه بدون لود کردن دوباره صفحه
چطور میشه این مشکل رو برطرف کرد؟
سلام
من انجمن رو ارتقا دادم به 1.6 و از پلاگين تشكر 3.9 استفاده كردم ولي وقتي دكمه تشكر رو ميزنيم پيام tabel is null ميده و تشكر نميكنه.
همه تاپيكهاي مربوط به پلاگين تشكر رو هم خوندم ولي نتيجه اي نگرفتم . واسه اينكه تاپيك جديدي نزنم تو همين تاپيك كه به پلاگين تشكر ربط داره پرسيدم
ممنون ميشم كمكم كنين
ببینید کد مربوط به پلاگین در قالب های گروه بندی نشده اضافه شده یا خبر.
کد مربوطه قبلا قرار داده شده است.
پست اول چرا بدون جواب مونده
دوستان منم مشکل این پست اول رو دارم متاسفانه
و وقتی گزینه تشکر را می زنیم مدتی طول می کشد تا صفحه لود بشه و باید رفرش بشه تا تشکر ثبت بشه
برای اینکه تشکر مستقیم و بلافاصله ثبت بشه یه کدی رو باید به یه قسمتی اضافی می کردیم که فراموش کردم
اگه اون کد رو همراه با آدرسش بگید ممنون میشم
با درود مشکل من حل شد ولی برای اینکه این تاپیک بی جواب نباشه و نفرات بعدی که این مشکل براشون هست آواره و سر در گم نباشند راهکار این مشکل رو که توی تاپیکهای دیگه عنوان شده رو اینجا هم میذارم
پاسخ کامل این مشکل تاپیک توی این پست داده شده : http://community.mybbiran.com/thread-241...l#pid11567
مشکل من از فایل جاوااسکریپت بود که چون دیروز اون پوشه رو مجددا آپلود کرده بودم ، فایل تشکرش پاک شده بود و با آپلود دوباره اون فایل مشکلم بر طرف شد
با سپاس از همه دوستان