مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در قسمت جستجو
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام

من وقتی در انجمنم جستجو را می زنم مطالب جستجو شده را میاره ولی وقتی روش کلیک میکنم این خطا را میده.
کد:
Fatal error: Call to undefined method postParser::highlight_message() in /home/djforosh/public_html/forum/inc/functions_post.php on line 567

میشه راهنمایی کنید.Huh

این هم کد خط 567

کد:
if($mybb->input['highlight'])
    {
        $parser_options['highlight'] = $mybb->input['highlight'];
        $post['subject'] = $parser->highlight_message($post['subject'], $parser_options['highlight']);
    }

با تشکر
لطفا یکی جواب بدهدHuh
فایل مورد نظر را دوباره آپلود کردید؟
با سلام
این ارور مربوط به ادیتور هست
و من فعلا وفت برای رفعش نزاشتم

شما 2 راه دارید
1-ادیتور را پاک کنید و از اد یتور مای بی بی استفاده کنید و سرچ انجمنتون درست کار میکنه
2-از ادیتور استفاده کنید ولی در انجمنتون custom google search را قرار بدید

البته امکان این که این مشکل ادیتور حل بشه هست
نقل‌قول: فایل مورد نظر را دوباره آپلود کردید؟

بله ولی هیچ تغییری نکرد.

نقل‌قول: 1-ادیتور را پاک کنید و از اد یتور مای بی بی استفاده کنید و سرچ انجمنتون درست کار میکنه

ادیتور را غیر فعال کردم ولی باز هم همان طور بود.
نقل‌قول: در انجمنتون custom google search را قرار بدید

این را از کجا پیدا کنم هر چه گشتم مطلبی در موردش نبود.
این خط رو از توی فایل /home/djforosh/public_html/forum/inc/functions_post.php پاک کنید. خط 567 ام میشه. سرچ درست میشه ولی دیگه مثل قبل کلمه سرچ شده رنگی نمیشه

کد php:
$post['subject'] = $parser->highlight_message($post['subject'], $parser_options['highlight']); 
ممنون مشکل من هم بود وحل شدHeart
(۱۳۸۹/۹/۴، ۲۱:۳۹:۴۵ عصر)carrow نوشته است: [ -> ]این خط رو از توی فایل /home/djforosh/public_html/forum/inc/functions_post.php پاک کنید. خط 567 ام میشه. سرچ درست میشه ولی دیگه مثل قبل کلمه سرچ شده رنگی نمیشه

کد php:
$post['subject'] = $parser->highlight_message($post['subject'], $parser_options['highlight']); 

ممنون دوست من.

دوستانی که این مشکل رو دارن این کار رو انجام بدن و بعداین پلاگین رو

http://community.mybb.com/thread-16676-p...#pid110321

1. آپلود فایل در پوشه پلاگین
2. فعال سازی پلاگین از مدیریت.
که جستجو رو هم بهینه تر میکنه نصب کنن تا مشکل highlight کردن حل بشه.ساعت ارسال رو حال میکنید Big Grin