مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: انتقال پست ها و کاربران از یک انجمن به انجمن دیگر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام...
دوستان یک سوال تخصصی ببینین من یک انجمن بر رویه گیگفا دارم که 50 تا عضو داره و پست هم توش هست ولی انجمن و قالب هام همچنین بعضی پلاگین هام که یکیشون خیلی مهمه (تشکر) و یا پست دادنم که با وجود پاک کردن فایلای هات ادیتور بازم مشکل داره و هرکاری هم کردم درست نشد خرابه حالا من میخوام ببینم که ایا میتونم اطلاعات از این انجمن به یکی دیگه که مال دوستمه کلا انتقال بدم به طوری که یوزر ها و پست ها حذف نشن و بعدش میخوام اینجارو پاک کنم و دوباره مای بی بی رو نصب کنم تا این مشکلات من حل بشن
البته قبلا دیدم که انجمنی رو تمامه یوزرهاشو از مای بی بی به ویبولتین تغییر دادن ولی اینو نمیدونم آیا میشه یا نهHuh
اگر میشه ممنون میشم راهنمایی های لازمه رو برا من انجام بدین[تصویر:  139fs108574.gif]
(۱۳۸۹/۸/۲۵، ۱۹:۳۷:۴۷ عصر)persiavip نوشته است: [ -> ]با سلام...
دوستان یک سوال تخصصی ببینین من یکی انجمن بر رویه گیگفا دارم که 50 تا عضو داره و پست هم توش هست ولی انجمن و قالب هام همچنین بعضی پلاگین هام که یکیشون خیلی مهمه (تشکر) و یا پست دادنم که با وجود پاک کردن فایلای هات ادیتور بازم مشکل داره و هرکاری هم کردم درست نشد حالا من میخوام ببینم که ایا میتونم اطلاعات از این انجمن به یکی دیگه که مال دوستمه کلا انتقال بدم به طوری که یوزر ها و پست ها حذف نشن و بعدش میخوام اینجارو پاک کنم و دوباره مای بی بی رو نصب کنم تا این مشکلات من حل بشن
البته قبلا دیدم که انجمنی رو تمامه یوزرهاشو از مای بی بی به ویبولتین تغییر دادم ولی اینو نمیدونم آیا میشه یا نهHuh
اگر میشه ممنون میشم راهنمایی های لازمه رو برا من انجام بدین[تصویر:  139fs108574.gif]

اولا باید از دیتابیس برای انتقال پست ها و کاربران بکاپ بگیری بعدش از سیستم marge که حامد قهرمانی(h.g) گذاشتند تو 1.4 استفاده کن