مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: رفع مشکل در برقراری ارتباط نصب با دیتابیس در هاست های رایگان گیگفا
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
خسته نباشید
منم از هاست رایگان استفاده میکنم منم تو بخش پیکربندی دیتابیس مشکل دارم اینم ارورش:

خطا

:به نظر می رسد یک یا چند خطا برای پیکربندی اطلاعات دیتابیس رخ داده است که می بینید

* عدم امکان اتصال به سرور دیتابیس در 'localhost' با نام کاربری و کلمه عبور تعیین شده. آیا شما از نام میزبان و اطلاعات کاربری اطمینان دارید؟

.هنگامی که که مسائل بالا مرتفع شد، عملیات نصب را ادامه دهید

کسی هست منو راهنمایی کنه؟ Confused
خوب وقتی شما کار با هاست رایگان رو بلد نیستید باید چنین مشکلی پیش بیاد.
در هاست های رایگان آدرس سرور sql با هاست های پولی تفاون دارد (مشخصات کامل هاست در صفحه اول هاستتان هست)
برای اطلاعات بیشتر به جایی که هاست را گرفته اید مراجعه کنید.
قوانین انجمن:
نقل‌قول: جستجو کنید تایپک بیهوده باز نکنید
می تونستند تو تایپک گیگفا این را بگن تازه بجز گیگفا هر هاستی که vista panel بدهند این مشکلات دارد و گیگفا هم اموزش های گذاشته از جمله همین دیتابیس که با مراجعه به اون می تونند کاملا مشکلات خود را راجب vista panel حل کنند
حالا بیشتر ادامه ندیم چون جزء اسپم محصوب میشود این پست من
سلام دوست عزیز
باید اولا با Firefox وارد cpanel.gigfa.com بشی ثانیا در گوشه‌ی سمت چپ سایت نامی به عنوان Sql Server وجود داره
که اکثرا بصورت sql'number".gigfa.com میباشد. 'number' یک عدد است که در هر اکانتی متفاوت می باشد.
این را در محل localhost بزنی قبول میکنه در ضمن خود گیگفا مرکز پشتیبانی بسیار قدرتمند و هم چنین آموزش بسیار راحت را داده، لازم نبود این قدر سرگردان باشی.
موفق باشید.
من بارها و بارها سيستم هاي مختلف رو روي گيگفا نصب کردم و هيچ مشکلي نداشتم
اگر مشکلي بود در خدمت هستم
تنها مشکلي که هاست هاي رايگان دارد اينه که از داخل سيستم مديريت محتوا، ايميل را نمي فرستد مثلا اگر کاربري ثبت نام کند، کد فعال سازي را به ايميلش ارسال نمي کند.
سلام خدمت تمامی دوستان و مای بی بی کاران عزیز ایرانی
لطفا به این سوال بنده پاسخ دهید.
بنده انجمن خود را به صورت کامل و بدون هیچ نقصی به هاست پولی انتقال دادم.حتی تمامی کاربران را ولی سایت بنده یک سایت دانلود علمی میباشد .الان که هاست رایگان را پاک نکرده ام(چون بازدیدکننده های آن زیاد هستند و با پاک کردن آن ممکن است خیلی طول بکشد تا بازدیدکنندگان را دوباره جذب کنم) از شما درخواست دارم به بنده آموزش بدهید که چگونه میتوانم کاری کنم که حتی کابران با ورود به به انجمن و وارد شدن در آن نتوانند که فایلها را دانلود کنند.یعنی الزاما به آدرس جدید انتقال پیدا کنند.با تشکر از دوستان محترم.
من میخواهم کاری کنم که حتما به سایت بنده انتقال پیدا کنند(سایت جدید)
با تشکر و سپاس فراوانHeartHeartHeart
Redirects كن به ادرس جديد
تو هاست رايگان برو تو كنترل پانل ادمين برو Redirects بعد انتخاب اسم انجمن مثل اين بود قبلا

site.gigfa.com از منوي كشوي

تو اون مربع كه با رنگ قرمز نشون دادم * بزار و پايين هم ادرس جديدت رو بنويس تمام هركي از هر جا وارد هر كدو از صفحه ها بشه به همون صفحه تو انجمن جديد منتغل ميشه Wink
خیلی ممنون دوست من ولی در قسمت هاست رایگان چیزی به اسم Redirect من پیدا نکردم یعنی نیست میشه شما عکسش رو نشون بدی ببینم از کجا باید برم.
آقا کسی نبود به این سوال بنده جواب بنده من نمیدونم توی گیگفا چطوری باید به ریدارکت کردن پرداخت کمکم کنید.!!!!!!!!!!!!!!!!!Big GrinBig GrinBig Grin
صفحه‌ها: 1 2