مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: ريستور
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
معذرت ميخوام اگه سوالمو اينجا ميپرسم وشايدم تكراري باشه اما خدايي چن روزه دارم ميگردم چيزي نتونستم پيدا كنم و مجبور شدم اين پستو بدم

سوالمم اينه كه من خيلي علاقه مند بودم كه يه انجمن داشته باشم وچون مبتدي بودم يه انجمن از هاست ودامين رايگان ايجاد كردم واز كنترل پنل مديريت ..ابزار تعميرونگهداري..فایل های پشتیبان ديتابيس..پشتیبان گیری جدید از دیتابیس ..يه پگاپ گرفتم حالا نميدنم چطوري ريستورش كنم يعني برگردونم
واينكه ايا اين پشتيبان باپشتيبان گرفتن در ماي پي اچ پي چقد فرق داره ويا هردو مثل همن

ممنونتون ميشم يه توضيح كلي بديد كه هم بنده وهم كساني كه مثل من مبتدين بتونن استفاده كنن

باتشكر
بک از دیتابیس
یک آپ از فایل ها
--------
انتقال فایل ها به هاست جدید
انتقال دیتابیس به هاست جدید
--------
ست کردن فایل config در پوشه inc با هاست جدید
از جوابتون نهايت تشكرودارم منتها وقتي كه من از مسير گفته شده پشتيبان ميگيرم فقط يك فايله
يك فايل بانام backup_06bf464ce8iduuoTa6mR2voggylNgHE74pyu6GfEYz9Ka4o6pZZgRLr9A3Kl4o9o.sql.gz

وقتي باز ميكنم backup_06bf464ce8iduuoTa6mR2voggylNgHE74pyu6GfEYz9Ka4o6pZZgRLr9A3Kl4o9o.sql

ونميدونم كه چطوري ودر كجابايد ير گردونم
backup_06bf464ce8iduuoTa6mR2voggylNgHE74pyu6GfEYz9Ka4o6pZZgRLr9A3Kl4o9o.sql

ازبس انتظار كشيدم كه دارم.....

لطف ميكنيد بخدا اگه بگيد چطوري اينو برگردونم من مسيرشو كه بايد اين پكاپ وبرگردونم يا ندارم يا نميدونم كجاست

متشكرم
يكي كمك توراخدا ازتون خواهش ميكنم بخدا سعي خودوموهم كردم ودرسايت كلي مقالات در اين مورد ومطالعه كردم اما چيزي نيافتم

من ترسم از ف ي ل ت ر شدنه ميخوام ازالن ياد بگيرم موقعي كه انجمن ف ي ل ت ر شد چطوري انجمن وبه وب سايت ديگه انتقال دهم وپكاپو اونجا ريستور كنم
دوست عزیز این کار یکم حساسه!
و اموزشش خیلی نمیشه واضح باشه!
بیاین مسنجر من کمکتون میکنم
Heart
(۱۳۸۹/۸/۱۳، ۲۱:۴۵:۲۴ عصر)sport-eng نوشته است: [ -> ]دوست عزیز این کار یکم حساسه!
و اموزشش خیلی نمیشه واضح باشه!
بیاین مسنجر من کمکتون میکنم
Heart

متشكرم دوست عزيز بنده ايدي ياهو را همان ديروز براتون پ.خ كردم ومنتظر تون هستم ممنون ميشم زحمتشو بكشيد

منم انتقال سرور دادم همه چیز حل شده
یعنی ریستور نکردم حجم یکم بالاس دیگه.
دستی همه چیز رو سر جاش گذاشتم بقیه دیتا بیس هارو درست کردم اما مال مای بی بی رو توی هاست دارم (شکل همونی که دوستمون داده)
چجوری میتونم یهو بخورده دیتا بیس بدم ؟
دیتا بیسشم ساختم با همون اسم و پسورد.
اما میدونید با این وضعیت اینترنت نفتی یکم سخته اون همه رو آپلود کرد دوباره از توی هاست راهی هست سریع جابه جا کردش توی دیتا بیس؟
(۱۳۸۹/۸/۱۳، ۱۲:۱۶:۲۸ عصر)offlinedvb نوشته است: [ -> ]backup_06bf464ce8iduuoTa6mR2voggylNgHE74pyu6GfEYz9Ka4o6pZZgRLr9A3Kl4o9o.sql

ازبس انتظار كشيدم كه دارم.....

لطف ميكنيد بخدا اگه بگيد چطوري اينو برگردونم من مسيرشو كه بايد اين پكاپ وبرگردونم يا ندارم يا نميدونم كجاست

متشكرم
بک آپی که منم دارم از دیتا بیسم دقیا یه چنین چیزی است که از پنل مدیریت گرفتیم یه فایل در حد کیلو بایت
حالا میشه بااین دویاره انجمن را برگردوند کل سایت را گشتم یه آکوزش درست برای ریاستور نیست این تاپیک هم که ظاهرا توی یاهو ادامه دادن!!!!!!!!!!!!1