مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در قالب FreshBlue
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام ،

دوستان این قالب 2 تا مشکل کوچولو داره که اگه ممکنه حلش کنید خیلی خوب میشه ، چون قالب قشنگیه ...

1 - دکمه ی تشکر و حذف تشکر رو نداره ، منظورم عکسش هست که اگه بسازید ممنون میشم ...

2- در صفحه ی اصلی انجمن ها ، قسمت چپ عبارت "آخرین نوشته" تو وسط نیست . مثلا فروم من رو ببینید :

انجمن تخصصی موبایل

چطوری بیارمش وسط ؟

ممنون[/align]
یه مشکل دیگه اینکه تصاویر postbit_warn.gif - آنلاین - آفلاین - غایب هم وجود نداره ...
درود
چرا اسم اینارو میزاری مشکل؟
یکی بیاد تیترو ببینه ممکنه دیگه نخواد از این قالب استفاده کنه!!!
- در مورد دکمه ها تهیه می کنیم.

- در مورد وسط آمدن:
قالب ها > قالب مورد نظر > Forum Bit Templates > در forumbit_depth2_forum_lastpost
به ابتدای کد ها
کد php:
<center 
و به انتهای آن ها
کد php:
<center/> 
اضافه کنید.

- برای این قسمت هم کافیه متغییرشو به پست بیت اضافه کنید.

در ضمن من در سایت شما چنین قالبی ندیدم.
sorry به خاطر عنوان تاپیک ...
قالب قشنگیه عمرا کسی ازش بگذره ... !

هان راستی الان که لطف میکنید دکمه ها رو تهیه کنید این یه لیست کامل از دکمه هاییه که وجود ندارن :

تشکر - حذف تشکر - آنلاین - آفلاین - غائب - اخطار - پاسخ - فوروارد - حذف

-------------------------------------------------------------------------------------

این قسمت رو نفهمیدم :

نقل‌قول: - برای این قسمت هم کافیه متغییرشو به پست بیت اضافه کنید.

منظورتون کدوم سوال من بود ؟

-------------------------------------------------------------------------------------

آخ اصلا یادم نبود ، فعلا قالب رو دیفالت نکردم ولی از ویرایش اختیارات میشه قالب رو عوض کرد ...

ممنون بابت پشتیبانی سریع و سایت جمع و جورتون ....
منظور از اون قسمت همونه که متغییر باید در پست بیت قرار داشته باشد تا آن لاین یا آف لاین نمایش داده شود.
سر فرصت براتون کامل آماده می کنم.
درود
من که اسمشو نمیتونم بزارم مشکل ولی بلد نیستم (یعنی نمیشه) دکمه های قالبو بزارم هر جا که میزارم عمل نمیکنه.لطفآ راهنمایی کنید
حالا حتما باید از این قالب استفاده کنید؟
دیگه قالبی نمونده که همشو پاک کردم دیروز هم گفتی او فرش بلو رو پاک کن پاکش کردم

الان اگه اینو پاک کنم دیگه شهید میشمSad
سلام . آقا ببینید قالب های استاندارد زیادی وجود ندارد .

یکی از قالب ها مثلا المنت خوب است و چندتا از قالب هایی که در این سایت است .

به خدا اگر وقت داشتم و خانواده به من اجازه می داد خیلی قالب ها و ... بهتون تحویل می دادم . اما چه کنم که کنکوریم . Undecided