مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در پیغام خصوصی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
من تا روی پیغام خصوص اون بالا میزنم فقط یه صفحه باز میشه که توش ادیتوره
چطور شده
خواهشا کمکم کنید
[attachment=1918]
یه سوال دیگه
من تا یه پلاگینی مثل برترین ارسال کننده ها رو غیر فعال میکنم
تا فعال میکنم 2 تا از این پلاگین رو توی صفحه نشون میده و دیگه نمیتونم اون یکی رو حذف کنم
میشه این رو هم کمکم کنید

در ضمن
برای پیغام خصوصی کارم ضروریه
ممنون
یعنی کسی نیست به من بدبخت کمک کنه؟

zohair

دوست عزیز شما اخیرا تمپلت Private Message Templates رو دستکاری کردین ؟ احتمالا به خاطر نصب ادیتورتون حواستون نبوده کدهای مهم رو حذف کردین ...
در مورد بعدی هم ، خب احتمالا موقع غیر فعال کردن دستی ، متغیر پلاگین از قالب حذف نشده و بعد از فعال کردن دوباره ، یکی دیگه زیر اون اضافه شده ( که البته نباید اینطوری باشه ) اگه منظورتون همین پلاگین ساخت مای بی بی ایران هست ، که برین توی تمپلت index یا header (هرجایی که خودتون گزاشتین ) و اونجا دو تا
کد:
{$itph}
می بینین که یکیش رو حذف کنید ....
(۱۳۸۹/۷/۳۰، ۱۰:۰۹:۲۳ صبح)zohair نوشته است: [ -> ]دوست عزیز شما اخیرا تمپلت Private Message Templates رو دستکاری کردین ؟ احتمالا به خاطر نصب ادیتورتون حواستون نبوده کدهای مهم رو حذف کردین ...
در مورد بعدی هم ، خب احتمالا موقع غیر فعال کردن دستی ، متغیر پلاگین از قالب حذف نشده و بعد از فعال کردن دوباره ، یکی دیگه زیر اون اضافه شده ( که البته نباید اینطوری باشه ) اگه منظورتون همین پلاگین ساخت مای بی بی ایران هست ، که برین توی تمپلت index یا header (هرجایی که خودتون گزاشتین ) و اونجا دو تا
کد:
{$itph}
می بینین که یکیش رو حذف کنید ....

آقا قربونت برم
مشکلم حل شد
ممنون