مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: آموزش کامل قرار دادن آخرین ارسالهای mybb در وردپرس
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
من دقیقا کد
<?php include('post/last.php') ?>

رو کجای index بزنم؟
می تونید جاهای مختلف رو امتحان و بهترین رو انتخاب کنید.
[تصویر:  photos.png] نمونه:

[تصویر:  Untitled_2.jpg][تصویر:  Untitled4.jpg]

درود بر شما
من از اول پست تا اینجارو خوندم و مشکلم هم مشکل Moosa تو صفحه 2 هستش و هر کاری که به Moosa گفتید رو انجام دادم ولی بازم همون ارور میاد:
کد:
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'forummob_new'@'localhost' (using password: YES) in /home/mobileba/public_html/wp-content/themes/downloadha-tm-4-wp/downloadha/post/last.php on line 30

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/mobileba/public_html/wp-content/themes/downloadha-tm-4-wp/downloadha/post/last.php on line 36
عنوان     پاسخ     بازديد     توسط
میشه مشکل منم حل کنید؟
دوست عزیز همونطور که گفته شده شما مشکل Access denied دارید یعنی اطلاعات دیتا بیس رو اشتباه دادید.

(۱۳۹۰/۱۱/۲، ۱۴:۴۷:۱۱ عصر)s2s2x نوشته است: [ -> ]دوست عزیز همونطور که گفته شده شما مشکل Access denied دارید یعنی اطلاعات دیتا بیس رو اشتباه دادید.
با تشکر از شما دوست عزیزHeart ولی یه انتقادی داشتم.......وقتی کسی سوالی می پرسه اصلا نمی رید بررسی کنید و فقط به دانسته های خودتون متکی میشید و جواب رو میدید......خوب حالا این انتقاد رو من برای چی کردم؟؟؟؟؟..........به این دلیل:
من پوشه post رو تو هاست تالارم آپ کردم و تو سایتم آدرسه دقیق پوشه post رو includ کردم و به همین ترتیب آخرین ارسال های من درست شد........البته من از آخرین ارسال هایی که تو این پست گذاشتین خیلی قشنگتر و بهترشو دارم که میتونین به سایتم برین و خودتون ببینید.
www.MobileBazan.ir

با سلام و عرض خسته نباشید
دو تا مشکل داره این آخرین ارسالی ها برای وردپرس یک صفحه قبل و بعد نداره دو هم کلیک که می کنی رو تاپیک می ره صفحه اول تاپیک آخرین کاسخ رو یاز نمی کنه کسی می دونه چه جوری می شه مثل این صفحه قبل و بعد گذاشت
[تصویر:  46069743268077331020.png]
کسی نیست جواب بده
بابا یکی جواب مارو بده
لینک های انجمن من را به صورت html نمایش میده ولی هنگامی که کلیک می کنم صفحه ای باز نمیشه و لینک وجود نداره . دلیلش چیه؟
میشه لینک ها را به صورت php پیش فرض سایت در بیارید؟
نقل‌قول: لینک های انجمن من را به صورت html نمایش میده ولی هنگامی که کلیک می کنم صفحه ای باز نمیشه و لینک وجود نداره . دلیلش چیه؟
میشه لینک ها را به صورت php پیش فرض سایت در بیارید؟

دوست عزیز برای برگرداندن آموزش تبدیل صفحات از php به html را برعکس انجام دهید
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17