مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل محروم سازی IP
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام به همه دوستان
من وقتی می خوام با اکانت ادمین و از طریق کنترل پنل مدیریت ، شخصی رو از آی پی محروم کنم که دیگه اون آی پی نتونه عضو بشه وقتی که مراحل رو انجام می دوم و محروم سازی آی پی رو هم می زنم ارور میده : * شما اجازه دسترسی به این بخش از کنترل پنل مدیریت را ندارید.
دوستان خواهشا ببینید عیب کار من از کجاست و برای چی نمیشه کسی رو از آی پی حذف کرد
با تشکر

zohair

(۱۳۸۹/۷/۲۲، ۱۸:۱۷:۰۹ عصر)Germanizer نوشته است: [ -> ]با سلام به همه دوستان
من وقتی می خوام با اکانت ادمین و از طریق کنترل پنل مدیریت ، شخصی رو از آی پی محروم کنم که دیگه اون آی پی نتونه عضو بشه وقتی که مراحل رو انجام می دوم و محروم سازی آی پی رو هم می زنم ارور میده : * شما اجازه دسترسی به این بخش از کنترل پنل مدیریت را ندارید.
دوستان خواهشا ببینید عیب کار من از کجاست و برای چی نمیشه کسی رو از آی پی حذف کرد
با تشکر
من شخصا نمیدونم مشکل شما چیه .. ولی اکیدا بهتون توصیه میکنم هیچ آی پی رو محروم نکنید از طریق کنترل پانل مدیر .. چون بعدا با مشکلات عجیب و غریبی رو به رو میشین ... من یادمه دو تا رنج آی پی( مال اسپمرهای روسی بودند) رو محروم کردم ، بلافاصله بعدش مشکلی توی سایت پیش اومد که کاربران سایت دو دسته می شدند یعنی در یک زمان دو دسته توی سایت حضور داشتند که هیج کدوم از حضور دیگری با خبر نبودند و وقتی آی پی ها رو پاک کردم بعد از یک هفته درست شد ...

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوست من مشکل منم الان دقیقا چند تا اسپمر روسی هستن که همش لینک میدن به سایتای خودشون و چندتاشون هم سکسی هستن یه باره هم میان حدود 40-50 تا پست و موضوع میزنن ! فکر می کردم چون اونا روس هستن و ما هم انجمن طرفداران نازیسم و آدولف هیتلر هستیم پس باید با ما دشمن باشن و این کارا هم به خاطر همین قضیه است .
دوستان کسی میتونه به ما کمکی کنه ؟!؟!؟!
چند تا اسپمر روس روزی 100 تا پست میزنن و ما واقعا حریفشون نمیشیم
با سپاس از همکاری شما دوستان

zohair

من کاری که انجام دادم این بود که فعال سازی عضویت رو منوط به تایید مدیریت کردم .... و خب تا الآن که دیگه نتونستند کاری بکنند..
توصیه منم اینه که این کارو انجام بدین و فعال سازی رو برای آی پی های روسی انجام ندین
آی پی های روسی رو میشه از غیر اونا تشخیص داد ؟؟؟

zohair

شما آی پی مورد نظر رو در سایتهای ip viewer یا ip checker وارد کنید ، خودش بهتون میگه مال چه کشور و چه آی اس پی است ...
اولش سخته اینکار ولی بعد از چند وقت دیگه بی خیال می شند ...
اگر مدیر شماره 1 هستید نباید این خطا را دریافت کنید.
اما اگر مدیر دوم هستید ممکن است دسترسی کافی نداشته باشید.
نه جناب پارس با آی دی خود ادمین شماره یک وارد میشم و این خطا رو میده !
در مورد دسترسی به این قسمت اگه میشه یکم توضیح بدین و راه حل این مشکل
سپاسگذارم
کسی نیست به داد این مشکل ما برسه ؟؟؟؟؟؟
با اکانت ادمین می خوام محروم سازی آی پی بکنم ارور میده : شما اجازه دسترسی یه این قسمت را ندارید !

خواهشا یه نفر یه راه حلی به ما بده
http://www.irannazi.ir/forum/admin/index...edit&uid=1
به این ادرس برید و تمام مجوز هارو روی بله قرار دهیدHeart
صفحه‌ها: 1 2