مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: قرار دادن آمار وبگذر در انجمن
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام

سوال اول اینکه چطوری میشه آمار وبگذر انجمنمون رو در صفحه اصلی قرار بدیم؟اصلا امکانش هست؟

یه سوال دیگه چطوری میشه برای پیوستی که خودمون به تنظیمات انجمن اضافه کردیم عکس قرار بدیم؟

مثلا من دوتا پیوست .mp3 و .wma به تنظیمات اضافه کردم ولی وقتی یه تصویر توی پوشه مورد نظر با سایز و فرمت مناسب قرار میدم

تصویر رو نشون نمیده لطفا کسی که بلد هست یه راهنمایی کنه
سلام
بله مانند همین سایت که میبینید ایکون مربوط رو در پایین پرتال قرار داده
برای این کار به مسیر
پوسته ها و قالب ها > قالب ها> قالب مورد نظر> portal> و گزینه portal رو انتخاب کرده و کدها رو قرار میدین
(اگر درست راهنمایی نکردم دوستان تصحیح کنند)

zohair

سلام
کد خروجی وبگذر رو در مسیر
قالب ها و پوسته ها > قالب مورد نظر > Footer templates > بعداز اون Footer
قرار بدین ...

برای سوال دومتون هم باید یه عکس با نام پسوند و با فرمت gif در شاخه images/attachtypes آپلود کنید .. مثلا برای پسوند rar باید یه فایل عکسی مورد نظر با نام rar.gif رو آپ کنید در شاخه فوق ...
ممنون دوستان
درست شد
ولی راجب به آیکن پیوست ها همه چیز رعایت شده(اندازه تصویر-نوع فایل-نام فایل-محل قرار گیری)کلا همه چیز درسته فقط نمیدونم چرا تصویرش نمیاد
فکر کنم احتیاج به پلاگین باشه
خودتون از بخش دانلود آهنگ وبم ببینید میفهمید همه چیز رعایت شده ولی آیکن نمیاد.Huh
دوستان من کدوبگذر رو قرار دادم ولی در گوشه سمت چپ نمایش میده از تک سنترهم استفاده کردم ولی مشکلم حل نشد کسی چیزی نمیدونه؟