مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل بعد از ایجاد گروه!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان
خسته نباشید

دوستان امروز در مدیریت انجمن یک گروه جدید ساختم و برای قسمت کنترل سطح دسترسی گروه ادمین رو انتخاب کردم و بعد از اینکه ذخیره کردم از مدیرت خارج شد و دیگه با یوزر و پسورد ادمینم نمی تونم وارد مدیریت بشم! مشکل چیست؟
راستی من حواسم نبود وقتی گروه جدید رو که ساختم و برای کنترل سطح دسترسی گروه ادمین رو انتخاب کردم از پائین دو تا تیک که مربوط به دسترسی به ادمین بود رو برداشتم! الان چطور از دیتابیس فعالشان کنم؟

ممنون
(۱۳۸۹/۶/۲۰، ۲۳:۰۴:۰۵ عصر)persians نوشته است: [ -> ]سلام دوستان
خسته نباشید

دوستان امروز در مدیریت انجمن یک گروه جدید ساختم و برای قسمت کنترل سطح دسترسی گروه ادمین رو انتخاب کردم و بعد از اینکه ذخیره کردم از مدیرت خارج شد و دیگه با یوزر و پسورد ادمینم نمی تونم وارد مدیریت بشم! مشکل چیست؟
راستی من حواسم نبود وقتی گروه جدید رو که ساختم و برای کنترل سطح دسترسی گروه ادمین رو انتخاب کردم از پائین دو تا تیک که مربوط به دسترسی به ادمین بود رو برداشتم! الان چطور از دیتابیس فعالشان کنم؟

ممنون

به phpmuadmin --> دیتابیس مورد نظر --> جدول "mybb_usergroups" --> (از درون آن جدول) "Administrators" را ویرایش کرده --> "cancp" و "issupermod" را روی "1" قرار داده

سپس دوباره به phpmyadmin --> دیتابیس مورد نظر --> جدول "mybb_usergroups" را تیک بزنید سپس از پایین صفحه قسمت "With Selected:" یکبار Optmize Table و یکبار Repair Table را بزنید.

نکته: در صورتی که هنگام نصب MyBB پیشوند جدول ها را تغییر داده اید ، به جای "mybb_" پیشوند مورد نظر را وارد کنید
ممنون از توضیحات و پیگیریتون
این کار را انجام دادم ولی نتیجه ای نداد! همچنان نمی تونم وارد مدیریت بشم
(۱۳۸۹/۶/۲۱، ۱۵:۴۴:۲۵ عصر)persians نوشته است: [ -> ]ممنون از توضیحات و پیگیریتون
این کار را انجام دادم ولی نتیجه ای نداد! همچنان نمی تونم وارد مدیریت بشم

راه دیگری نیز وجود دارد:

1- ابتدا MyBB را روی Localhost نصب کنید.
2- در قسمت پشتیبان گیری فقط از جدول mybb_usergroups پشتیبان گیری کنید.
3- وارد phpmyadmin شوید و جدول mybb_usergroups را حذف کنید.
4- فایل پشتیبان را در phpmyadmin بارگذاری کنید.

نکته: در صورتی که هنگام نصب MyBB پیشوند جدول ها را تغییر داده اید ، به جای "mybb_" پیشوند مورد نظر را وارد کنید .