مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در بازگردانی دیتابیس
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام

ببینید

تو سایت من یه مشکلی پیش اومده و اطلاعات سرور برگشته به 6 ماه پیش ExclamationExclamationExclamation
جالبیش اینه که با سرور هم که تماس میگیرم میگن ما هر 3 روز یبار بک آپ میگیریم و تو این مدت سایتتون هیچ تغییری نکرده .
خب این جهنم . سر این به قدر کافی حرص خوردم .

من حدودا 10 روز پیش از دیتابیس یه بک آپ کلی با phpmyadmin گرفتم . حجمش به صورت gz شده 4 و خورده ای مگ و فایل داخلش هم نزدیک به 16 مگ ! خب من اینو تحویل سرور دادم که برام برگردونن . اونا یه اسکریپت به نام big dump بهم معرفی کردن و گفتن با این راحت میشه بازیابی کرد .

من اسکریپ رو نصب کردم و طبق دستور عملش همه تنظیمات رو انجام دادم ولی وقتی می خوام بک آپ رو ایمپورت کنم ارور میده که عکس ارور رو گذاشتم پایین پستم .

با سرور که تماس گرفتم میگن لابد بک آپت ( یا کد های دیتابیست ) مشکل داره !!!!!! . خب الان من چیکار می تونم بکنم ؟ این بک اپ آخرین امیدم برای برگردوندن اطلاعات سایتمه !

[تصویر:  qt3f3tjf3cq7v6inhju3_thumb.jpg]
درود
احتمالا جدول های قبلی وجود دارند.
شما قبل از ایمپورت کردن مطمئن شوید جدول های مربوط به دیتابیس قبلی را حذف کرده اید!
ممنون

ولی بازم نشد البته یه نکته رو یادم رفت بگم

ببینید من الان دارم بک آپ رو تو یه دیتابیس دیگه ایمپورت می کنم . آیا بک آپ فقط رو همون دیتابیس اصلی کار می کنه ؟

من رو دیتابیس جدید ولی خالی هم که امتحان کردم همین ارور رو داد
چرا مستقیما از خود phpmyadmin فایل پشتیبان را Import نمیکند و از اسکریپت استفاده می کنید؟Huh
خب گفتم که حجمش تقریبا 16 مگ شده . اون قسمت ایمپورت phpmyadmin هم گفته تا سقف 8 مگ !
شما به صورت gz نمی توانید Import کنید که 4 مگابایت است؟(از طریق phpmyadmin)
اگر نمی توانید:
خوب مدیر سرور می تواند برای 10 دقیقه حجم را به 16 مگابایت افزایش دهد تا شما بتوانید این کار را انجام دهید! (عامل اصلی خراب شدن سایت شما ایشان می باشند!)
سلام مجدد

عرضم به حضورتون تقریبا این کار رو کردم و موفق شدم برگردونم بک آپ رو . ولی بک آپ ناقصه . تقریبا 30 تا از جدول ها نیست فکر نمی کنم دیگه بشه کاریش کرد درسته ؟

ضد حالش به اینه که جدول های forums و posts هست ولی جدول thread نیست برا همین در واقع هیچ چیز نیست . جدول یوزر ها هم که کلا بی خیالش . نیست تو بک آپ !!!!!

دیگه ناامید شدم ولی بازم ممنون از همفکریتون . راستی شما می دونید اصلا چطور همچین چیزی امکان داره ؟ آخه چجوری میشه یه سری جدول ها نباشه ؟ من موقع بک آپ گیری select all رو می زدم همیشه ...
در کل بهتره از phpmyadmin بک آپ گیری شود.
بهتر است از مدیر سرور جدید ترین بک آپ (6 ماه پیش) را بگیرید و آن را هم تست کنید.