مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین بستن موضوع ها بعد از تعداد پاسخ تعیین شده Close Thread at reply count
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: بستن موضوع ها بعد از تعداد پاسخ تعیین شده Close Thread at reply count
[تصویر:  version.png] نسخه: 2.0
[تصویر:  user.png] نویسنده: Starpaul20
[تصویر:  d.png] معرفی: 25th July 2009
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 5th August 2010
[تصویر:  user.png] ترجمه: Pars

[تصویر:  info.png] عملکرد: با فعال کردن این پلاگین و تعیین تعداد پاسخ ها هر موضوع با رسیدن به آن تعداد ارسال به طور خودکار بسته می شود.

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل و فعال سازی پلاگین از کنترل پنل مدیریت و سپس تنظیمات در پیکربندی قسمت Posting

[تصویر:  photos.png] نمونه:

[تصویر:  1307882939.jpg]

[تصویر:  name.png] دانلود:
[attachment=1505]

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybb.com/view/close-thread-at-reply-count
یه سوال دارم. سود اصلی این پلاگین چیست؟ ایا اگر پاسخهای ما مثلا ده هزارتا در یک موضوع شود برای جدولهای دیتابیس مشکلی ایجاد میکند؟ و یا اینکه انجمن ما را سنگین میکند؟
سپاس از شما
(۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۱۳:۱۹:۵۱ عصر)ahora7 نوشته است: [ -> ]یه سوال دارم. سود اصلی این پلاگین چیست؟ ایا اگر پاسخهای ما مثلا ده هزارتا در یک موضوع شود برای جدولهای دیتابیس مشکلی ایجاد میکند؟ و یا اینکه انجمن ما را سنگین میکند؟
سپاس از شما

سلام نه هیچ مشکلی پیش نمی اد ولی اینطوری می تونی از ارسالهای اسپم و ارسالهای بی مورد خودداری کنی . این مقداری هم که نوشته حداکثر سقف نیست می تونی از یک تا بی نهایت به دلخواه خودت اعداد رو تغییر بدی
سلام و درود جناب پارس
یه سوال دارم ، میشه کاری کرد و فقط یه سری انجمن ها به خصوص رو این کار رو کرد ؟
همچنان منتظر جواب هستیم .Undecided