مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین اطلاع از پیام خصوصی Ajax PM Notification
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
زمان تازه سازي رو خراب وارد كردم

درست شد

الان روي 10000 قرار دادم

HeartHeart
بله پلاگین اطلاع از پیغام خصوصی زمانی که زمان تازه سازی رو کمتر از 60 ثانیه وارد کنید در ثانیه 20 بار رفرش می شه و پیغام های خصوصی رو چک می کنه من هم وقتی با سرور هماهنگ کردم دیدم این مشکل وجود داره (pm.php) در ثانیه بیشتر از 15 بار رفرش شده است و در عرض چند دقیقه سرور آی پی شما رو مخرب تشخیص داده و آی پی شما بلوک می شود برای این منظور بیاید زمان را بیشتر از چند دقیقه وارد کنید.
سلام

من قبلا این پیام خصوصی را داشتم.

الان دیدم همون نوار زردرنگ را داره نشون می ده.

رفتم توی شاخه پلاگین، دیدم اصلا هیچ کدوم از فایل ها نیست و دوباره آپشون کردم.

فقط الان یک مشکل داره :

در خود صفحه اصلی انجمن پاکت نامه را نشون نمی ده ولی به محض اینکه وارد هر یک از تاپیک ها

بشم، نمایش می ده!

برای شما همینجوری هست ؟

قبلا یک سری طرح های زرد و مشکی در VIP بود، الان کجا هستند ؟

(اون زمان که عضو VIP بودیم، دانلود نکردیم هی چی حالا...)
سلام
اين پلاگين واسه من خوب كار ميكنه ولي...
وقتي براي اولين بار وارد انجمن ميشم بالاي صفحه مثلا نوشته "" پیام‌های خصوصی (خوانده نشده 2، مجموع 42) ""
ولي اين پيغام آجاكس ظاهر نميشه ولي وقتي روي "پيام هاي خصوصي" از لينك منوي كاربري كليك ميكنم اين پپيغام ظاهر ميشه
مشكل از كجاست؟
وسوال ديگه اينكه ميشه هم اين پيغام بصورت اجاكس ظاهر بشه و هم بالاي صفحه مثل حالت قبل يه نوار هشدار زرد هم بياد؟هردوش باهم؟؟
ممنون
برای سوال اول باید برید توی تنظیمات ( اطلاع از پیام خصوصی به صورت آژاکس ) و زمان تازه سازی بهش بدهید
سوال دوم هم نمیدونم Big Grin
ممنون از پاسختون ولي پلاگين را گذاشتم روي 10000
مشكلي نداره فقط براي اولين بار كه ميام نمايش داده نميشه ولي بعدش درست ميشه

وسوال دیگه اینكه میشه هم این پیغام بصورت اجاكس ظاهر بشه و هم بالای صفحه مثل حالت قبل یه نوار هشدار زرد هم بیاد؟هردوش باهم؟؟
ممنون Heart
(۱۳۹۱/۱/۳۰، ۰۰:۴۸:۳۷ صبح)reza536 نوشته است: [ -> ]سلام
این پلاگین واسه من خوب كار میكنه ولی...
وقتی برای اولین بار وارد انجمن میشم بالای صفحه مثلا نوشته "" پیام‌های خصوصی (خوانده نشده 2، مجموع 42) ""
ولی این پیغام آجاكس ظاهر نمیشه ولی وقتی روی "پیام های خصوصی" از لینك منوی كاربری كلیك میكنم این پپیغام ظاهر میشه
مشكل از كجاست؟

من هم همین مشکل را دارم، که در صفحه اصلی انجمن، پیام خصوصی نمایش داده نمیشه ولی در سایر مکان های سایت(مثلا توی پرتال یا زیر انجمن ها ) نمایش داده میشه:

[تصویر:  4aa17e766d29.gif]
من فعال کردم ولی این پیغام پایین انجمنم میاد

404 Not Found
The resource requested could not be found on this server! Powered By LiteSpeed Web Server
LiteSpeed Technologies is not responsible for administration and contents of this web site!
کسی نیس کمکم کنه؟!HuhSad
سلام
این پلاگین برای من فقط برای مدیرت کار می کنه یعنی وقتی پیامی به مدیرانجمن داده میشه اعلام میکنه ولی برای سایر کاربران معمولی هیچی نماید
لطفا راهنماییم کنید
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8