مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: انتشار نسخه‌ی MyBB 1.6.3
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
(۱۳۸۹/۵/۱۸، ۰۲:۴۸:۱۲ صبح)Pars نوشته است: [ -> ]درود،

لینک دانلودی که در زیر قرار داده شده است، شامل آخرین نسخه MyBB به همراه کامل ترین فارسی ساز آن می باشد.
به این ترتیب شما می توانید یک جا بسه حاوی فایل های MyBB و فارسی ساز آن را دریافت کنید.

این بسته شامل:
- مراحل نصب فارسی به همراه قالب راست چین،
- کامل ترین فارسی ساز MyBB
- قالب های پیش فرض فارسی می باشد.
در نتیحه شما برای نصب MyBB مراحل کوتاه تر و ساده تری را طی می کنید.
توجه: لطفا برای نصب و پیکربندی، آموزش های زیر را که به زبان فارسی تهیه شده است بخوانید:
آموزش نصب MyBB - ( به صورتPDF):
دریافت

آموزش استفاده از زبان فارسی (PDF):
دریافت

برای دانلود این بسته از قسمت زیر اقدام کنید.
اینجا

mybb1.6.1 و 1.6.2 vرو دانلود کردم با easy php امتحان می کنم ولی نصب نمی شه نه easy php مشکل داره نه سیستمم چون که نسخه های قدیمی تر و اسکریپت های دیگه خیلی راحت نصب می شن مشکل از فایل شماست

من این نسخه رو نصب و به 1.6.3 هم ارتقا دادم با Xampp حتما یه جایی دارید اشتباه میکنید!!
این همه ملت دارن استفاده میکنن مشکل ندارن فقط شما مشکل دارین پس عیب نذارین !!!
وقتی مسیر local رو می دم این پیغام رو می ده :

Parse error: parse error, expecting `T_OLD_FUNCTION' or `T_FUNCTION' or `T_VAR' or `'}'' in c:\program files\easyphp1-8\www\upload\inc\class_error.php on line 51

و وقتی مسیر install رو می دم این پیغام رو می ده :

Parse error: parse error, expecting `T_OLD_FUNCTION' or `T_FUNCTION' or `T_VAR' or `'}'' in c:\program files\easyphp1-8\www\upload\inc\class_core.php on line 18

لطفا کمک کنید.
فایل رو از سایت اصلی دانلود کردم باز هم همینطوره پس مشکل از فایل نیست معذرت می خوام
(۱۳۹۰/۳/۲، ۲۳:۰۳:۳۵ عصر)zooks نوشته است: [ -> ]وقتی مسیر local رو می دم این پیغام رو می ده :

Parse error: parse error, expecting `T_OLD_FUNCTION' or `T_FUNCTION' or `T_VAR' or `'}'' in c:\program files\easyphp1-8\www\upload\inc\class_error.php on line 51

و وقتی مسیر install رو می دم این پیغام رو می ده :

Parse error: parse error, expecting `T_OLD_FUNCTION' or `T_FUNCTION' or `T_VAR' or `'}'' in c:\program files\easyphp1-8\www\upload\inc\class_core.php on line 18

لطفا کمک کنید.
فایل رو از سایت اصلی دانلود کردم باز هم همینطوره پس مشکل از فایل نیست معذرت می خوام

inc\class_core.php این فایلو ببینید هستش تو هاستتون
نسخه 3.4 ترجمه پارسی با رفع چند مشکل و هماهنگی کامل با نسخه 1.6.3 منتشر شد.
نقل‌قول: نسخه 3.4 ترجمه پارسی با رفع چند مشکل و هماهنگی کامل با نسخه 1.6.3 منتشر شد.
خواستم اطلاع بدم اون اصلاحاتی که برای نسخه ی 1.6.3 روی قالب باید اعمال میشد روی قالب پیش فرض این بسته اعمال نشده

ممنونAngelAngelAngel
(۱۳۹۰/۳/۱۷، ۱۳:۳۷:۴۱ عصر)arakueed نوشته است: [ -> ]
نقل‌قول: نسخه 3.4 ترجمه پارسی با رفع چند مشکل و هماهنگی کامل با نسخه 1.6.3 منتشر شد.
خواستم اطلاع بدم اون اصلاحاتی که برای نسخه ی 1.6.3 روی قالب باید اعمال میشد روی قالب پیش فرض این بسته اعمال نشده

ممنونAngelAngelAngel
تمامی تغییرات انجام شده ولی فایل قالب موجود در بسته فارسی ساز تنها برای آن هایی که تازه نصب می کنند اثر دارد نه آن ها که در حال استفاده هستند!

من رو لوکال همین بسته رو نصب کردم
بخش همه ی انجمن ها رو به عنوان خوانده شده علامت بزن بهش اضافه نشده اون pst key!!
مطمئنمBig Grin
اشتباه از من
گویا همه چیز درستهHuhHuhHuhHuh
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5