مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین لیست دوستان در پروفایل Profile Buddies
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
باید پلاگین لیست دوستان به سبک فیس بوک رو نصب کنید.
http://community.mybbiran.com/thread-447...light=face
hسلام این پلاگین برای ورژن 3.3 هم هست؟
این سوال رو تو 4 تا تاپیک پرسیدی . یکم صبر کن دوست من تا جوابتو بگیری .
منظورت از 3.3 چیه ؟
اخه هیچ وقت هیشکی جوابمو نمیدهConfused
(۱۳۸۹/۸/۸، ۱۸:۳۹:۱۶ عصر)carrow نوشته است: [ -> ]خیلی ممنون. ولی من مشکلی با پلاگین ندارم . یه شخصی سازیش خواستم بکنم.
اندازه آواتار توی تالار 160 پیکسل گذاشتم حداکثر.
ولی نمی خوام توی پروفایل قسمت دوستان هم همینقدر باشه.
می خوام اگر میشه اونجا رو کوچیک کنم با همین پلاگین.
یعنی میگم این پلاگین می تونه آواتارها رو Scale کنه یا نه. و اگر میشه چطوریه و کجاشه
بازم ممنون

این پلاگینو نصبیدم خوب بود فقط تنها سوالی که میشه داشت و ج هم براش پیدا نشده این هست که دوستمون توی پست قبلیش اعلام کرده که اگر این گزینه هم حا بشه یکی از بهترین پلاگین هاس
یعنی اینکه عکس آواتار هر شخض به اندازه واقعی خودش نباشه در لیست وهمه یک سایز بشن
اگر اونطوریکه یکی از افراد گفت آواتار را کوچیک کنیم توی کل انجمن و پست ها آواتارها کوچیک میشن و محدودتر میشن فقط این قسمت آواتار ها scale بشن خوبه
چجوری میشه متن پیام خصوصی ای که به کسی که براش درخواست دوستی می دیم فرستاده میشه رو ویرایش کرد؟
این کد رو پیدا سپس ویرایش کنید
کد php:
$l['profilebuddies_pm_subject']='من شما را به لیست دوستان خود اضافه کرده ام 
این کد رو از چه قسمتی باید پیدا کنم؟
از فایل پلاگین؟
برای دوستانی که هنوز با سایز آواتار در لیست دوستان مشکل دارن کافیه فایل php پلاگین رو باز کرده و قسمتی رو که در زیر گذاشتم تنظیم کنید.
کد php:
if($avatar_dimensions[0]>($max_width/2)||$avatar_dimensions[1]>($max_height/2))
                {

$scaled_dimensions=scale_image($avatar_dimensions[0],$avatar_dimensions[1],($max_width/2),($max_height/2));

$avatar_width_height='width="'.$scaled_dimensions['width'].'" height="'.$scaled_dimensions['height'].'"';
                }
                else 
کافیه طول و عرض این قسمتی که مشخص شده رو رو به هر عددی دوست دارید تقسیم کنید. مثلا من به 2 تقسیم کردم تا سایز آواتارم نصفه بشه. دقت کنید با این روش آواتار دوستان کشیده و بد شکل نمیشه. چون طول و عرض به یه نسبت کم و زیاد میشن.
Heart
سلام ببخشید نمیشه با کد (یعنی عوض کردن کدی) اندازه آواتار دوستانو تغییر داد؟ بدون این که پلاگین رو ویرایش کنیم
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5