مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در مشترک شدن در موضوع
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
درود

من وقتی می خوام تو یک موضوعی مشترک بشم با خطای زیر روبرو میشم.
«کد Authorisation تطبیق نمی کند. آیا مطمئن هستید که به طور صحیح به این کاربرد دسترسی دارید؟ لطفا بازگردید و دوباره امتحان کنید »

چیکارش کنم کلافه شدم
الان اومدم تو سایت شما تو همین موضوع مشترک بشم اینجا هم همین خطا رو دادHuhHuh
درود
طبق آموزش به روز کردن قالب برای نسخه 1.4.13 عمل کنید.
این آموزش مدت ها به صورت نوار هشدار در بالای انجمن بوده و هم اکنون هم در قسمت آخرین اخبار صفحه اصلی وجود دارد.
من در این سایت مشکلی ندیدم و الان مشترک همین موضوع شدم.
تو سایت شما هم اگر از قسمت آمار بالای سایت اقدام کنید همین مشکل رو داره. عکس زیر رو ببینید

[تصویر:  Capture2.png]

[تصویر:  Capture_16.png]
آهان
من فکر کردم مشترک شدن از قسمت پایین تاپیک را می گویید.
خب قسمت مربوط این کد را هنوز به روز نکردم اما می توانید با توجه به آموزش به روز کردن قالب قسمت کد مربوطه را در آن پیدا کرده و ویرایش کنید.
قالب را کامل بروزرسانی کردم ولی همچنان ارور پست اول که اشاره شد را میدهد...Angel
اینجانب هم منتظر جواب هستم Big Grin
فکر کنم ارور مشترک شدن در موضوع مربوط به نسخه 1.4.12 باشه که برای ارتقای قالب توضیحاتی داده شد.
پس چرا من با اینکه کاملا قالب را بروزرسانیش کردم باز این مشکل هست ؟ چک کردم با دیفالت مشکلی ندارد , مربوط به کدام قسمت قالب میشود ؟
با جایگزین کردن این کد به جای قبلی , این مشکل ممکن هست که برطرف بشود ... من از قالب micb استفاده میکنم و بعد از جایگزینی , مشکل برطرف شد.

در showthread جایگزین کنید.

کد php:
<li class="subscription_{$add_remove_subscription}"><a href="usercp2.php?action={$add_remove_subscription}subscription&amp;tid={$tid}&amp;my_post_key={$mybb->post_code}">{$add_remove_subscription_text}</a></li
(۱۳۹۰/۲/۱۲، ۱۲:۱۹:۰۵ عصر)general نوشته است: [ -> ]با جایگزین کردن این کد به جای قبلی , این مشکل ممکن هست که برطرف بشود ... من از قالب micb استفاده میکنم و بعد از جایگزینی , مشکل برطرف شد.

در showthread جایگزین کنید.

کد php:
<li class="subscription_{$add_remove_subscription}"><a href="usercp2.php?action={$add_remove_subscription}subscription&amp;tid={$tid}&amp;my_post_key={$mybb->post_code}">{$add_remove_subscription_text}</a></li

بسیار ممنون. مشکل با جایگزینی این کد حل شد