مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشگل پلاگین (درجات کاربران)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام !!

من این پلاگین نصب کردم ولی اول از همه نیست رفته زیر افراد آنلاین !! چه جوری بیارمش بالا ؟
درود
در طبیعت این پلاگین نوشته اند که آن جا قرار بگیرد.

در فالب مورد نظر > Index Page templates > قسمت index_boardstats
کد php:
{$user_legend
جابه جا کنید.
درود
من این پلاگین را وصل کردم تو قالب قبلی میاد ولی تو جدیده نمیاد چی کار کنم؟
1.تمامی پوسته ها رو در حالت disable قرار بدید.(یعنی پوسته ی اصلی قرارش ندهید هیچ کدام را)
2.سپس پلاگین رو غیر فعال کنید
3.سپس پوسته رو پیشفرض کنید.و بعد از قرار دادن پیشفرض آن را برای استفاده ی کاربران مجبور سازی کنید.
4.پلاگین رو فعال کنید.

c_r_fel
درود
وقتی در قالبی پلاگین نمایش داده نمی شود باید متغییر را دستی اضافه کنید.
به ارسال قبلی من دقت کنید. همین متغییر را دستی به مسیر داده شده در قالب جدید وارد کنید.
پارس عزیز این حرکت اشتباه هست.فقط با یک غیر فعال سازی ظاهر میشود.شما به انجمن دوستمون مراجعه کنید ببینید که اضافه شده.همه ی پلاگین ها اینطوری هست.اضافه کردن متغیر چیزی هست که یک کاربر عادی شاید با دست زدن به کدها باعث بشه خراب کاری بکنه.به همین جهت فقط کافیه اون غیر فعال سازی رو انجام بده که مشکلی هم برای کدهاش ایجاد نشه.

c_r_fel
غیر فعال و فعال کردن مجدد ممکن است باعث شود پلاگین در قالب های قبلی دوبار تکرار شود.
همیشه با غیر فعال کردن پلاگین، متغییر آن حذف نمی شود.
من منظورم غیر فعالو فعال کردن نیست.

من توی دو تا پست بالام هم گفتم در اولین مورد که مهم ترین مورد هست:

نقل‌قول: 1.تمامی پوسته ها رو در حالت disable قرار بدید.(یعنی پوسته ی اصلی قرارش ندهید هیچ کدام را)
2.سپس پلاگین رو غیر فعال کنید
3.سپس پوسته رو پیشفرض کنید.و بعد از قرار دادن پیشفرض آن را برای استفاده ی کاربران مجبور سازی کنید.
4.پلاگین رو فعال کنید.

وقتی همه ی پوسته ها disable بشن هیچ گونه تکراری دیگه رخ نمیده.
فعال و غیر فعال کردن ثمری نمیده به غیر از فعال و غیر فعال اول از همه باید حتما پوسته ها در حالت غیر فعال و یا به عبارتی همان پیشفرض (فقط پیشفرض) قرار بگیرند.

c_r_fel