مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل درباره آدرس انجمن
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
درود . من یه مدتی غیبت داشتن و اومدم دیدم بچه های مای بی بی ترکوندن هم از لحاظ قالب و هم از اون مهم تر رتبه 3 در پشتیبان خلاصه از حاشیه در بیایم.
دوستان من کلا فایل هایه هاستمو پاک کردم و دو باره شروع به ریختن سیستم مدیریت محتوا کردم من یه ورد پرس ریختم و یه مای بی بی الان مشکل من اینه کهآدرس انجمنم به این صورت : http://3sootweb.ir/forum/index.php من می خوام اینطوری شه http://3sootweb.ir/forum یعنی بدون زدن index.php هم بیاره ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.Blush
شما چند راه دارید:
1- به صورت ساب دامین آدرس انجمن را ثبت کنی یعنی: .www.forum.3sootweb.ir
2- اگر افزونه ای روی وردپرس نصب کردی که مربوط به تغییر لینک ها هست پاک کنید.
3- آیا فایل index.html ی در پوشه فروم وجود ندارد؟ اگر دارد حذف کنید.
4- از بودن فایل htaccess در پوشه انجمن اطمینان پیدا کنید.
5- فایل htaccess موجود در root را ویرایش یا اصلا حذف کنید! (در صورت حذف قبلا آن را دانلود کرده که اگر پس از حذف مشکلی پیش آمد از اول آپلود کنید.)
همه رو رفتم نشد.
دسترسی بدم می تونید درست کنید یا اگه راه دیگه هست بگیدBlush
شما دوست دارید آدرس انجمنت اینطوری شود؟
www.forum.3sootweb.ir
اگردوست دارید به Cpanel یا Direct admin بروید و از قسمت ساب دامین Subdomain این آدرس را ثبت کنید. مشکل حل می شود.
دوست عزیز اینو هم زدم نشد من می خوام بدون index.php هم که زدم بیاره همین!
شما اصلا به صورت ساب دامین ثبت نکرده اید!( چرا؟) چون هنگامی که این آدرس را درمرورگر خود میزنم پیغام میدهد که این آدرس وجود ندارد! در صورت ادامه مشکل دسترسی CPnael - MyBB و Wordpress را برایم پیام خصوصی کنید.
حالا این وسط منم یه سوالی کنم دیگه
من آدرس اصلیم انجمن بود الان انتقال دادم پوشه فورم و آدرس اصلی رو ردایرکت کردم(البته الان یه صفحه html گذاشتم)
انجمن صفحه اصلیم رو پاک نکردم که ورودی هام نپره تمام سعیم رو کردم که تمام لینک های اون ور که از گوگل بیشتر هم ورودی داره forum. بشه اما خوب نشد !
پیشنهادی ندارید ؟
اونورم نمیتونم کلا" پاک کنم که ..
(۱۳۸۹/۴/۱۲، ۱۷:۳۵:۴۴ عصر)moro1374 نوشته است: [ -> ]دوست عزیز اینو هم زدم نشد من می خوام بدون index.php هم که زدم بیاره همین!

دوست عزیز شما به پست من توجه نکردی من همین الان با توجه به مورد 5 پست خودم مشکل را حل کردم!
نقل‌قول: 5- فایل htaccess موجود در root را ویرایش یا اصلا حذف کنید! (در صورت حذف قبلا آن را دانلود کرده که اگر پس از حذف مشکلی پیش آمد از اول آپلود کنید.)
!
خیلی ممنون که درست کردید.
فقط اینکه مگه روت صفحه اول فایل منیجر نیست فایلی که شما گفتید فقط تو پوشه انجمن بود تو جای دیگه ای من که ندیدم باشه Confused
اتفاقا با نام .htaccess در روت بود.
(۱۳۸۹/۴/۱۲، ۱۷:۵۶:۴۲ عصر)Reza نوشته است: [ -> ]حالا این وسط منم یه سوالی کنم دیگه
من آدرس اصلیم انجمن بود الان انتقال دادم پوشه فورم و آدرس اصلی رو ردایرکت کردم(البته الان یه صفحه html گذاشتم)
انجمن صفحه اصلیم رو پاک نکردم که ورودی هام نپره تمام سعیم رو کردم که تمام لینک های اون ور که از گوگل بیشتر هم ورودی داره forum. بشه اما خوب نشد !
پیشنهادی ندارید ؟
اونورم نمیتونم کلا" پاک کنم که ..
فکر کنم در قسمت Webmasters گوگل چنین قابلتی وجود داشته باشد که لینک ها را بتوان عوض کردIdea
http://www.google.com/webmasters/
صفحه‌ها: 1 2