مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در ورود کاربر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
در صفحه ورود کاربران وقتی یوزر و پسورد را وارد میکنی و دکمه ورود را میزنی یه پیغام میاد که میگه شما با موفقیت وارد شدید و وقتی دوباره به صفحه اصلی بر میگرده انگار نه انگار و هنوز دکمه ثبت نام و ورود وجود داره

zohair

کوکی های انجمن را تنظیم کنید و سپس یک بار کوکی های مرورگر خود را پاک کنید . به لینک زیر مراجعه کنین:
http://community.mybbiran.com/thread-111.html[/align]
درود

من مشکلی برام پیش آمده..
برخی از کاربران انجمن بنده اصلا نمیتونند وارد انجمن بشن !
برای برخی کلا انجمن لود نمیشه، برای برخی دیگر یوزرنیم و پسود قبول نمیشه، برخی دیگر هم بطور کلی مرورگرشون ارور میده و کامپیوترشون هنگ میکنه !
لازم بذکر است تمامی کاربرانی که این مشکلات رو دارند با ورود، هم از کامپیوترهای مختلف و هم از مرورگرهای دیگر استفاده کردند برای ورود اما باز نتیجه ای نداد..

چکار میتوان کرد ؟Confused
سپاس
Heart
(۱۳۸۹/۸/۹، ۱۱:۲۱:۴۸ صبح)دسیرونا نوشته است: [ -> ]درود

من مشکلی برام پیش آمده..
برخی از کاربران انجمن بنده اصلا نمیتونند وارد انجمن بشن !
برای برخی کلا انجمن لود نمیشه، برای برخی دیگر یوزرنیم و پسود قبول نمیشه، برخی دیگر هم بطور کلی مرورگرشون ارور میده و کامپیوترشون هنگ میکنه !
لازم بذکر است تمامی کاربرانی که این مشکلات رو دارند با ورود، هم از کامپیوترهای مختلف و هم از مرورگرهای دیگر استفاده کردند برای ورود اما باز نتیجه ای نداد..

چکار میتوان کرد ؟Confused
سپاس
Heart

سلام، شما پارس آنلاین دارید یا اون دوستانی که انجمن براشون باز نمیشه؟

درود
خیر فکر نمی کنم مشکل از سرور کانکشن باشه.. چرا که دوستان در کافینت ها، بصورت دیال آپ و ای دی اس ال امتحان کردند !
گمان کنم بطور کلی IP این دوستان از طریقی مسدود شده..
البته بنده از طریق کنترل پنل انجمن چک کردم و هیچ IP ای مسدود نیست..Undecided
نخیر دوست عزیز، مشکل از پارس آنلاینه و فرقی نداره از کجا باشه، من بعد از 4 روز پیگیری امروز رفتم شرکت پارس آنلاین و مشکل رو حل کردم (با زور!)

خودم این این مشکل رو داشتم، انجمن 3 دقیقه باز میشد و نیم ساعت باز نمیشد! کش پارس آنلاین امروز پاک شد، یخورده سرعتها تا چند روز پایین میاد اما مشکلات حل شد

امیدوارم مشکل شماهم همین بوده باشه و حل بشه...
متاسفم برای مملکتی که...Sad
از شما سپاسگذارم
Heart
درود
مشکل همچنان پابرجاست !
مدیر ارشد انجمن بنده عکسی رو برای من فرستادند از اتفاقی که براشون می افته موقع ورود:
[تصویر:  1d360766247d4d2e8320.JPG]

تمامی صفحه سفید میشه و کلا کامپیوترشون هنگ میکنه !
(۱۳۸۹/۸/۹، ۱۹:۳۷:۳۱ عصر)دسیرونا نوشته است: [ -> ]درود
مشکل همچنان پابرجاست !
مدیر ارشد انجمن بنده عکسی رو برای من فرستادند از اتفاقی که براشون می افته موقع ورود:
[تصویر:  1d360766247d4d2e8320.JPG]

تمامی صفحه سفید میشه و کلا کامپیوترشون هنگ میکنه !

سلام دوست عزیز
به کاربر هاتون بگی با موزیلا (مرورگره) برن تو سایت ببینن باز اینطوری میشه یا نه؟

درود

دوست عزیز ممنون از پاسخگوییتون !

اما تاپیک مال سال 89 هستش و موضوع حل شده

موفق باشید HeartHeart