مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل: هرکاری می کنم کاربران مهمان می توانند فایل پیوست را دانلود کنند
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان من هرکاری می کنم آخرش کاربران مهمان و عضو نشده می توانند فایل های پیوست را به راحتی دانلود کنند ! توی تنظیمات گروه مهمان هم تیکش رو برداشتم ولی باز بدون عضویت می توانند فایل های پیوست را دانلود کنند. لطفا راهنمایی کنید. ممنون
(۱۳۹۳/۹/۲۸، ۱۴:۵۴:۵۸ عصر)yavar نوشته است: [ -> ]سلام دوستان من هرکاری می کنم آخرش کاربران مهمان و عضو نشده می توانند فایل های پیوست را به راحتی دانلود کنند ! توی تنظیمات گروه مهمان هم تیکش رو برداشتم ولی باز بدون عضویت می توانند فایل های پیوست را دانلود کنند. لطفا راهنمایی کنید. ممنون

درود 

آدرس تنجمن ؟

اگه از گروه های کاربری بستین از انجمن و ارسال ها سطح دسترسی هم اعمال کنید
متوجه نمیشم منظورتون رو
طبق قوانین ابتدا آدرس انجمن رو توی پروفایل و امضاتون قرار بدید تا مشاهده بشه و بتونیم بررسی کنیم.
(۱۳۹۳/۹/۲۸، ۱۵:۳۶:۰۵ عصر)yavar نوشته است: [ -> ]متوجه نمیشم منظورتون رو

دوست عزیز شما ادرس انجمن برای تست بدین ببینم

کنترل پنل کاربری » انجمن مورد نظر » سطوح دسترسی » مهان ها » تنظیم دسترسی های اختیاری »

تیک بتواند پیوست دریافت کند بردارید
همونطور که شما گفته بودید تو اونجا دسترسی دریافت فایل های پسوست به مهمان ها داده شده بود و من این دسترسی را برداشتم ولی هنوز هم مهمان ها قابلیت دریافت پیوست را دارند.
درود

در صورت ورود خودتان به عنوان مهمان ابتدا کش مرورگر پاک کنید.

تنظیمات طبق پست بالا برای عدم دریافت پیوست توسط کاربر مهمان انجام دهید.

به قسمت تعمیرات و نگه داری مدیریت بروید و بازسازی یا تخلیه کش را اعمال کنید.

اگر نشد اطلاع بدید راه دیگری بگم.
تاپیک بسته شد، شما به دلیل عمل نکردن به گفته مدیران اخطار دریافت میکنید و درصورت رویت هرگونه عمل خلاف قوانین و عدم اصلاح محروم دائمی خواهید شد.

اعضای محترم لطفا راهنمایی نکنند.

هروقت درست کردید اطلاع بدید تا تاپیک باز بشه.