مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در ورود به پنل ادمین و ثبت نام کاربر جدید!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
(۱۳۹۳/۹/۲۸، ۱۷:۴۲:۳۰ عصر)firstboy000 نوشته است: [ -> ]یک ایمیل داخلی(مربوط به هاست خودتون) ایجاد کنید و آدرسش رو به عنوان آدرس ایمیل مدیرکل اصلی بدید، سپس بازگردانی رمز عبور رو بزنید و اون آدرس ایمیل رو بدید.اگر عمل نکرد آموزش هایی موجود هست که باهاش میتونید رمز رو به 123456 یا 123456789 تبدیل کنید.سرچ کنید پیدا میشه.

میفرمایید اگر ایمیلی که وارد میکنم اگر از دامین سایت باشه ایمیل دریافت میکنم!؟
بقیه راه ها رو رفتم ادمین دیگه با یوزر پس جدید و ... انجام  دادم نشد...
درود

اینم تست کنید

http://community.mybbiran.com/thread-248...l#pid12025

موفق باشید
(۱۳۹۳/۹/۲۹، ۰۰:۰۲:۴۲ صبح)mohammad021 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۳/۹/۲۸، ۱۷:۴۲:۳۰ عصر)firstboy000 نوشته است: [ -> ]یک ایمیل داخلی(مربوط به هاست خودتون) ایجاد کنید و آدرسش رو به عنوان آدرس ایمیل مدیرکل اصلی بدید، سپس بازگردانی رمز عبور رو بزنید و اون آدرس ایمیل رو بدید.اگر عمل نکرد آموزش هایی موجود هست که باهاش میتونید رمز رو به 123456 یا 123456789 تبدیل کنید.سرچ کنید پیدا میشه.

میفرمایید اگر ایمیلی که وارد میکنم اگر از دامین سایت باشه ایمیل دریافت میکنم!؟
بقیه راه ها رو رفتم ادمین دیگه با یوزر پس جدید و ... انجام  دادم نشد...

یه ادمین داریم یه ادمین اصلی داریم.شما ادمین میسازی اما ادمین اصلی نمیشه.میشه کاری کرد که یوزر دیگه ای هم ادمین اصلی بشه اما اینکار یکم درگیر فایل میکنتون و سخت میشه و پیشنهاد میشه که نکنید.
بله با استفاده از ایمیل دامین سایت ایمیل دریافت میشه(چون داخلیه و البته اگر تنظیمات ایمیل روی PHP باشه نه STMP)
با استفاده از تاپیک زیر که دوستمون معرفی کردن هم میتونید پسورد اون کاربر رو به test تغییر بدید.
اول همون تغییر پسورد رو امتحان کنید که قطعا راحت تر، سریعتر و عملی تره.دیگه کاری نمیشه کرد به نظر من.موفق باشی.

(۱۳۹۳/۹/۲۹، ۰۰:۲۱:۴۷ صبح)motorola30 نوشته است: [ -> ]
درود

اینم تست کنید

http://community.mybbiran.com/thread-248...l#pid12025

موفق باشید
(۱۳۹۳/۹/۲۹، ۱۱:۱۲:۴۹ صبح)firstboy000 نوشته است: [ -> ]یه ادمین داریم یه ادمین اصلی داریم.شما ادمین میسازی اما ادمین اصلی نمیشه.میشه کاری کرد که یوزر دیگه ای هم ادمین اصلی بشه اما اینکار یکم درگیر فایل میکنتون و سخت میشه و پیشنهاد میشه که نکنید.
بله با استفاده از ایمیل دامین سایت ایمیل دریافت میشه(چون داخلیه و البته اگر تنظیمات ایمیل روی PHP باشه نه STMP)
با استفاده از تاپیک زیر که دوستمون معرفی کردن هم میتونید پسورد اون کاربر رو به test تغییر بدید.
اول همون تغییر پسورد رو امتحان کنید که قطعا راحت تر، سریعتر و عملی تره.دیگه کاری نمیشه کرد به نظر من.موفق باشی.
سلام

از شما متشکرم ارسال ایمیل به ایمیل تحت دامنه سایت جواب داد از شما سپاسگزارم

دوستانی که بعد مراجعه می کنند در مورد این مشکل ، طبق راهنمایی دوستمون من یک ایمیل در پنل هاستم ساختم و اون ایمیل رو از طریق دیتابیس به جای ایمیل قبلی ادمین قرار دادم و وقتی درخواست پسورد کردم به این ایمیل ارسال شد.

باز هم ممنونم.
یا حق
صفحه‌ها: 1 2