مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: چگونه مي توان ماي بي بي را در جوملا نصب كرد؟آيا اين امكان وجود دارد؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با عرض سلام وخسته نباشيد
من مي خوام توي جوملا يه سيستم پرسش وپاسخ ايجاد كنم
مي خوام بدونم مي تونم از ماي بي بي استفاده كنم؟
ممنون مي شم اگه كمك كنيد
درود
مای بی بی یک سیستم انجمن ساز است.
در مورد اینکه می توان دیتابیس این دو سیستم را یکی کرد که کاربر با ثبت نام در جوملا در مای بی بی هم ثبت نام شود اطلاعی ندارم.
اما امکان استفاده جدای این دو به راحتی وجود دارد.
ادغام ها :

Mybb

Joomla X

Vbulletin

phpbb X

سپاس

c_r_fel
سلام.
اگر چه این‌ها 2 سامانه‌ی مجزا هستند اما می‌توان کابران این دو سامانه یعنی مای بی بی و جوملا را یکی کرد و در جوملا ارسال‌های جدید را در ماژولی مستقل قرار داد. همچنین دریافت پیام خصوصی را در جوملا متوجه شد.

برای این کار در باید از کامپوننت jfusion و ماژول‌های آن استفاده کنید.

البته اینجا پشتیبانی مای بی‌بی است اما برای تکمیل موضوع عرض می‌کنم اگر به منظور سیستم پرسش و پاسخ می‌خواهید اینکار را انجام دهید، پیشنهاد می‌کنم از کامپوننت‌های خود جوملا برای اینکار استفاده کنید. کامپوننت‌های بسیار کارآمدی برای پرسش و پاسخ و پشتیبانی وجود دارد مانند کامپوننت answers که مانند سامانه yahoo answer عمل می‌کند.
من هم ميخواستم اعضاي جوملا و ماي بي بي را يكي كنم، يه جوملا كار گفت ميشه اما امنيت سايتت مياد پايين و پيشنهاد ميكنم اين كار رو نكن ما هم بيخيال شديم.
دنبال ماژول آخرين ارسالهاي انجمن گشتم كه تعداد پاسخ ، آخرين ارسال ، تعداد بازديد رو نوشته باشه كه باز هم نشد.
فعلا به همين آی اس اس كه گذاشتم تو جوملام راضيم
اگه راه جديدي فهميد كسي يه خبر بده.
بدرود

ماي بي بي: www.3SHOD.net
جوملا: www.3SHOD.com