مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل با تنظیمات SMTP
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
درود دوستان
من Mybb رو روی هاستم که کنترل پنلش Plesk هستش نصب کردم اما زمانی که کاربر ثبت نام می کنه ایمیل فعال سازی برای کاربر ارسال نمیشه. توی تنظیمات Mail Setting هم از سیستم PHP و SMTP استفاده کردم اما درست نمیشه. وقتی SMTP رو انتخاب می کنم Port 25 می گذارم اما با این حال کار نمی کنه در صورتیکه توی برنامه Outlook با این پورت ایمیلم درست کار می کنه. البته از پورت 2525 هم استفاده کردم اما فایده ای نداشت. به نظر شما چکار باید کرد تا این مشکل حل بشه؟
ضمنا Phpbb و WordPress رو هم روی همین هاست نصب کردم و مشکلی با این موضوع ندارم و به راحتی کار می کنه.
با تشکر
ایمیل فعال سازی رو غیر فعال کن !
این بهترین راهیه که به ذهنم رسید !
نصف کسایی که عضو میشن بلد نیستن ایمیل بنیوسن ! با www مینیوسن !Dodgy
اینجوری خیال خودتم راحت تره ..Blush
Reza عزیز
ممنون از راهنمایی که کردی اما اگر اینکار رو انجام بدم مشکل ثبت نام کاربر حل می شه ولی مشکلات دیگه ای از قبیل ارسال پسورد فراموش شده به ایمیل کاربر حل نمیشه.
ضمنا من بیشتر می خوام دلیل این رو بدونم که چرا فقط با Mybb این مشکل وجود داره و با سیستم های دیگه که توی پست اول بهشون اشاره کردم این مشکل وجود نداره.
باز هم از راهنماییت ممنونم. و منتظر جواب سایر دوستان می مونم.
با تشکر
درود
این ارسال را مطالعه کنید:
http://community.mybb.com/thread-64464.html
Pars عزیز
ممنون از راهنماییت ولی این هم کار نکرد.
از نسخه 1.4.13 استفاده می کنید؟
بله از نسخه 1.4.13 استفاده می کنم
همه تنظیمات رو برای ارسال ایمیل فعال سازی انجام دادم با outlook درست کار میکنه ولی تو mybb درست نیست .من ایمیل ادمین رو همون ایمیل مورد نظر قرار دادم و mail setting رو هم تنظیم کردم ولی جواب نمیده.راه دیگه ایی هم هست؟Huh
HuhHuhHuhHuhHuh
یک آموزش چند وقت پیش نوشته شده است.
اگه منظورتون اون اموزشیه که یکی از دوستان دادن اون کار نمیکنه منم خوندم.خواستم بدونم شما از چه راهی استفاده کردین؟
صفحه‌ها: 1 2