مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین ثبت نام قبل ورود
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام به همهHeart

من دنبال یه پلاگینی هستم که وقتی یک مهمان وارد سایت میشه باید ثبت نام کنه یعنی تا وارد سایت شد صفحه ثبت نام باز بشه و فقط email user pass بخواد و نیازی به فعال سازی نباشه (کد امنیتی حتما باشه)

در واقع فقط کاربران بتونن از سایت استفاده کنن (اگه امکانش هست با ip وارد بشن) با تشکر Tongue

منطورمم از این که با ip وارد بشن اینه که انجمن ip فردو بخونه و login بشه به اکانت کاربر !
(۱۳۹۳/۶/۴، ۲۳:۱۹:۴۸ عصر)darkadmin نوشته است: [ -> ]سلام به همهHeart

من دنبال یه پلاگینی هستم که وقتی یک مهمان وارد سایت میشه باید ثبت نام کنه یعنی تا وارد سایت شد صفحه ثبت نام باز بشه و فقط email user pass بخواد و نیازی به فعال سازی نباشه (کد امنیتی حتما باشه)
سلام.
پلاگینی این چنینی ندیدم.میتونید از کدهای مزاحم که بهش سیستم ورود و ثبت نام سریع متصل شده استفاده کنید.
کد این جوری ندیدم باید خودتون ترکیبشون کنید و بسازید.

(۱۳۹۳/۶/۴، ۲۳:۱۹:۴۸ عصر)darkadmin نوشته است: [ -> ]در واقع فقط کاربران بتونن از سایت استفاده کنن (اگه امکانش هست با ip وارد بشن) با تشکر Tongue

منطورمم از این که با ip وارد بشن اینه که انجمن ip فردو بخونه و login بشه به اکانت کاربر !

چیز دیگه نمیخواید؟Big Grinتعارف میکنی؟

این سیستم توی ایران جواب نمیده.فقط میتونید از همون کوکی انجمن که تیک مرا بخاطر بسپار هست استفاده کنید.
Smile حالا چجوری ترکیبشون کنم