هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین ثبت نام قبل ورود
سلام به همهHeart

من دنبال یه پلاگینی هستم که وقتی یک مهمان وارد سایت میشه باید ثبت نام کنه یعنی تا وارد سایت شد صفحه ثبت نام باز بشه و فقط email user pass بخواد و نیازی به فعال سازی نباشه (کد امنیتی حتما باشه)

در واقع فقط کاربران بتونن از سایت استفاده کنن (اگه امکانش هست با ip وارد بشن) با تشکر Tongue

منطورمم از این که با ip وارد بشن اینه که انجمن ip فردو بخونه و login بشه به اکانت کاربر !
[تصویر:  elise-lol-160geger0x900.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد محمدی (۱۳۹۳/۹/۱۶، ۱۶:۳۶:۴۰ عصر)
(۱۳۹۳/۶/۴، ۲۳:۱۹:۴۸ عصر)darkadmin نوشته است: سلام به همهHeart

من دنبال یه پلاگینی هستم که وقتی یک مهمان وارد سایت میشه باید ثبت نام کنه یعنی تا وارد سایت شد صفحه ثبت نام باز بشه و فقط email user pass بخواد و نیازی به فعال سازی نباشه (کد امنیتی حتما باشه)
سلام.
پلاگینی این چنینی ندیدم.میتونید از کدهای مزاحم که بهش سیستم ورود و ثبت نام سریع متصل شده استفاده کنید.
کد این جوری ندیدم باید خودتون ترکیبشون کنید و بسازید.

(۱۳۹۳/۶/۴، ۲۳:۱۹:۴۸ عصر)darkadmin نوشته است: در واقع فقط کاربران بتونن از سایت استفاده کنن (اگه امکانش هست با ip وارد بشن) با تشکر Tongue

منطورمم از این که با ip وارد بشن اینه که انجمن ip فردو بخونه و login بشه به اکانت کاربر !

چیز دیگه نمیخواید؟Big Grinتعارف میکنی؟

این سیستم توی ایران جواب نمیده.فقط میتونید از همون کوکی انجمن که تیک مرا بخاطر بسپار هست استفاده کنید.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد محمدی (۱۳۹۳/۹/۱۶، ۱۶:۳۸:۲۳ عصر)
Smile حالا چجوری ترکیبشون کنم
[تصویر:  elise-lol-160geger0x900.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد محمدی (۱۳۹۳/۹/۱۶، ۱۶:۳۸:۲۶ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۵۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۲۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۳۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان